Dejas izrāde "Sprīdītis" turpina tūri!

Dace Kraučuka , 22.10.2009., 13:28

Lilijas Liporas iestudētā deju un leļļu izrāde, ar Leļļu teātra aktiera Miķeļa Žideļūna, kā arī Rolanda Trenča, Madaras Luīzes Muzikantes, Jāņa Kona, Ramonas Remeses piedalīšanos turpina tūri pa Latviju.

Oktobrī būsim pabijuši Ogrē, Aizkrauklē un Madonā. Nākamās pieturas: 5.novembrī – Preiļi, 6.novembrī – Rēzekne, 15.novembrī – Balvi, 16. novembrī – Gulbene.

Izrāde "Sprīdītis" ir visiem zināmās lugas iestudējums pavisam jaunā un mūsdienīgā formā, apvienojot gan lelles, gan mūziku, gan tautisko, mūsdienu un laikmetīgo deju. Leļļu darināšanā un savaldīšanā, kā arī dejās piedalās bērni no Babītes vidusskolas.

Izrāde spēs pārsteigt un izklaidēt, taču liks arī padomāt par dzimtenes mīlestību, par laimi, ģimeni un vērtībām, kas dzīvē patiesi ir svarīgas. Šo visu plašo sajūtu kokteili ir izveidojusi horeogrāfe un režisore Lilija Lipora, apvienojot Silvijas Silavas mūziku, Ivetas Budes tērpus, lelles un scenogrāfiju, Egila Kupča gaismas režiju krāsainā un interesantā izrādē.

Līdz šim Lilija Lipora kopā ar "Zvaigžņu Aku" ir uzvedusi jau 4 izrādes – "Vecīša Cimdiņš", "Koklētājs un Jūras māte", "Par tevi, par mani, par mums.." un "Odiseja Projekts", kas ir izrādītas Latvijā, kā arī viesojušās Čehijā, Vācijā, Krievijā un Turcijā.

Gaidīsim tieši Tevi mūsu izrādēs Ogrē, Aizkrauklē vai Madonā jau oktobrī! Ja neredzi pieminam tavu pilsētu – nebēdājies! "Sprīdītis" būs redzams arī vēl citās pilsētās līdz pat pavasarim!

Izrādi atbalsta: Dejas Atbalsta fonds "Zvaigžņu Aka", VKKF, Babītes vidusskola, Babītes novada dome, "Fazer" maiznīca, "Ādažu Čipsi".

Biļetes nopērkamas kultūras namu kasēs.

Ikviens no mums ir Sprīdītis kādā dzīves posmā.
Kad uzsākam kaut ko jaunu, kad meklējam jaunas dzīves takas,
kad uzdodam eksistenciālus jautājumus:
Kas es esmu? Kur ir laime? Kāda ir pasaule?
..Un kur man būtu vislabāk...

 Sprīdītis


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties