Daugavpilī darbu sāks bērnu zinātkāres centrs "Zili Brīnumi"

Vitauts Stočka, 01.07.2015., 08:05

1. jūlijā plkst. 11.00 Daugavpilī bijušā kinoteātra "Renesanse" telpās tiks atklāts bērnu zinātkāres centrs "Zili Brīnumi".

Daugavpilī darbu sāks bērnu zinātkāres centrs "Zili Brīnumi"Centru ar Daugavpils pilsētas domes līdzdalību un finansiālu atbalstu veido biedrība "V.I.U.C".

Zinātkāre ir ceļš uz zināšanām, bet zināšanas izskaidro brīnumus. Zinātkāres centrs "Zili Brīnumi" piedāvā uz zinātnes principiem balstītu interaktīvu ekspozīciju un iespējas pašiem izmēģināt dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus. Centra apmeklējums būs interesants gan lieliem, gan maziem, bet īpaši tiek gaidīti bērnudārzu vecāko grupu un 1.-7. klašu audzēkņi. Centrā tiks organizētas arī aizraujošas un izglītojošas nodarbības, demonstrējumi, bērnu nometnes. Būs iespēja organizēt bērnu jubilejas un citus pasākumus.

Šādi bērnu zinātnes centri darbojas gandrīz katrā valstī, un tiem ir nozīmīga loma ne vien šī brīža kontekstā, bet arī ilgtermiņā, domājot par sabiedrības un valsts nākotni, iedvesmojot nākamos zinātniekus un inženierus, kas spēs radīt inovatīvus produktus un pakalpojumus. Biedrībai "V.I.U.C." ir daudzu gadu pieredze šādu centru izveidē un uzturēšanā. "Zili Brīnumi" Daugavpilī ir ceturtais mūsu izveidotais bērnu zinātnes centrs Latvijā. Šāds zinātnes centru tīkls ļauj apkopot spēkus, efektīvāk izmantot resursus un iesaistīties vērienīgāku projektu realizēšanā.

Mēs ticam, ka "Zili Brīnumi" Daugavpilī kļūs ne vien par centru, kas pulcēs visus zinātkāros, radošos un pasauli iepazīt gribošos bērnus, bet kļūs arī par nozīmīgu starpnieku un sadarbības partneri starp dažādiem uzņēmumiem, mācību iestādēm un jauniešu organizācijām, lai kopīgiem spēkiem popularizētu zinātnes, tehnoloģiju un radošuma sasniegumus, veicinātu bērnu un jauniešu tehnisko jaunradi, iesaistīšanos jaunu un inovatīvu risinājumu radīšanā.

1. jūlijā pēc plkst. 14.00 centrs būs pieejams visiem interesentiem. Pastāvīgā režīmā zinātkāres centrs darbu sāks ar 2. jūliju.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties