Darbi pie smilšu skulptūrām turpinās

Marta Zīverte, 19.05.2015., 15:28

Kopš mākslinieku ierašanās Jelgavā ir pagājušas vien divas dienas un skulptoru zīmētās skices uz papīra sāk iegūt aprises dabā.

No šodienas interesentiem ir iespējams sekot līdzi skulptūru tapšanas procesam tiešraidē, festivāla mājas lapā www.festivali.jelgava.lv.

Darbi pie smilšu skulptūrām turpinās

Daba ieviesusi savas korekcijas un lietaino laikapstākļu ietekmē, nebūs pieejams iepriekš plānotais skulptūru tapšanas process klātienē. Gatavo mākslinieku veikumu aicinām novērtēt no 23. maija.

Darbi pie smilšu skulptūrām turpinās

9. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls "Summer Signs 2015" norisināsies no 23. līdz 24. maijam Jelgavā, Pasta salā pulcējot 21 mākslinieku, kuri no vairāk kā 900 tonnām smilšu veidos darbus par tēmu - Nākotne pēc 750 gadiem. Festivāla dalībnieki uz Smilšu skulptūru festivālu ir ieradušies no Lietuvas, Igaunija, Francijas, Turcijas, Ukrainas, Polija, Krievijas, Somijas, Ungārijas, Bulgārijas un Ķīnas.

Darbi pie smilšu skulptūrām turpinās

Festivālā, Pasta salā 23. maijā uzstāsies Roberto Meloni, "Big Al&The Jokers" un grupa "Jumprava", savukārt 24. maija vakarā uzstāsies Jauno grupu konkursa uzvarētāji "UMAY", Antra Stafecka un pašmāju poproka grupa "The Sound Poets".

Darbi pie smilšu skulptūrām turpinās

Neiztikt arī bez programmas bērniem, kuru sarūpējuši radošā grupa "Pasaku nams" un Valmieras kino studija. Papildus festivāla gaitā gan lieli, gan mazi varēs iemēģināt roku smilšu skulptūru veidošanā.

Darbi pie smilšu skulptūrām turpinās

Festivālu organizē Jelgavas pilsētas dome, JPPI "Kultūra" sadarbībā ar ceļu būvniecības sabiedrību "Igate" un atbalstītājiem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties