Daiņa Saulīša un Aivara Benuža kopizstāde Valmierā

Valda Jurāne, 08.11.2006., 12:06

Valmierā, galerijā "Laipa" piektdien, 10. novembrī pulksten 15:00 atklās multimākslinieka Daiņa Saulīša un metālmākslinieka Aivara Benuža kopizstādi "No siltuma līdz vēsumam".

Izstādē būs apskatāmas D. Saulīša fotogrāfijas un A.Benuža veidotie metāla objekti. Galvenais tēls fotogrāfijās ir sieviete. Darbu autora vārdiem runājot: sieviete kā Afrodīte, noslēpumaina... “Ikvienā fotogrāfijā svarīga ir forma, gaisma, ēnas, arī krāsa, kompozīcija un, protams, sajūtas” – tā Dainis Saulītis.


D.Saulītis ir multimākslinieks, kas darbojies un piedalījies izstādēs un projektos visdažādākajās jomās – teātris, mūzika, tērpu un frizūru dizains, Body Art, grafika, datorgrafika, zīmējumi, aerogrāfija, dažādi dizaina objekti. Šobrīd mākslinieks vairāk pievērsies fotogrāfijai.

Savukārt Aivars Benužs izstādē galerijā “Laipa” apskatei piedāvās metāla objektus. Viņa jaunradi raksturo profesionālā meistarība apvienojumā ar neierastu skatu uz dzīvi, kas ļauj no parastiem, ikdienišķiem objektiem veidot neaizmirstamus mākslas darbus. Šobrīd galerijā “Mākslas dārzs” Rīgā ir apskatāma mākslinieka personālizstāde “Nepieradinātie”.

Tādējādi galerijas viesiem Valmierā būs iespēja vienkopus redzēt un novērtēt divu dažādu mākslinieku radošo sniegumu, un meklēt tajā visā arī kopsakarības. Izstāde apskatāma līdz 30. novembrim.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties