Dailes teātris sāks sezonu ar rokoperu "Izredzētais"

Liene Jakovļeva, 21.08.2007., 08:24

Dailes teātra 88. sezona sāksies ar četrām Normunda Beļska un grupas "Jumprava" rokoperas "Izredzētais" izrādēm 4., 5., 6 un 7. septembrī plkst. 19.00.

Rokoperas „Izredzētais” pirmizrāde notika 18. maijā.

„Izredzētais” ir Bībeles stāsts mūsdienu skatījumā. Tas ir vecs kā pasaule ar vismaz 2040 gadu senu pagātni, bet aktuāls vienmēr - arī 21. gadsimtā. „Atrodi sevi mīlestībā!” - tā aicina iestudējuma veidotāji, uz jautājumu, par ko ir izrāde, atbildot ar diviem vārdiem - mīlestība un piedošana.

Rokoperas režisors ir Valdis Liepiņš, kurš iestudējumu veidoja kopā ar scenogrāfu Kristapu Skulti, kostīmu mākslinieci Kristīni Abiku, horeogrāfus Ingu Raudingu un Gunti Spridzānu, vokālo pedagogu Aināru Rubiķi.

Rokoperā „Izredzētais” piedalās plašs aktieru ansamblis: Hērods Lielais - Artūrs Skrastiņš, Marija - Rudīte Būmane, Eņģelis Gabriēls - Ģirts Ķesteris, Mariamne - Ieva Ertmane vai Aija Dzērve, Jāzeps - Gints Grāvelis, Dāvids - Artis Robežnieks, Sāra - Sarmīte Rubule vai Ieva Pļavniece, Muitnieki - Uģis Meņģelis, Juris Frinbergs, Padomnieki - Lauris Subatnieks, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Ivars Auziņš, Dainis Gaidelis, Lauris Dzelzītis, Trīs austrumu gudrie - grupa „Jumprava”.

Izrādē piedalās profesionāli dejotāji un koru dziedātāji.

Jāpiebilst, ka arī teātru kritiķi novērtējuši iestudējumu, kā „Spēlmaņu nakts” potenciālo laureātus nosaucot aktieri Artūru Skrastiņu (par Hēroda Lielā lomu), horeogrāfus Ingu Raudingu un Gunti Spridzānu, kā arī grupu „Jumprava”.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
lauvene (chawa2@inbox.lv), 04.09.2007. 20:05:45 (ip:85.115.113.148)
Komentāra reitings: 0

nu interesants stāsts...ir ko redzēt un ir ko piedomāt..Nu Skrastiņam labi piestāvēja loma un Ģirtam Ķesterim arī ļoti..viņu dēl vien ir vērts iet skatīties šo izrādi=D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties