Dailes teātris atgriežas savās telpās

Liene Jakovļeva, 07.11.2006., 11:49

Šodien Dailes teātra kolektīvs pēc sešu mēnešu pārtraukuma atkal pulcējās Dailes teātra telpās.

Kaut arī joprojām tiek veikti pēdējie remontdarbi un telpu labiekārtošana, mēģinājumi teātrī atsāksies jau rīt. Teātra telpās atgriežas arī administrācija un tehniskais personāls.

Šobrīd teātrī rit darbs pie Raimonda Paula un Jāņa Petera mūzikla „Cits Šerloks Holmss”, kas 4. decembrī atklās 2006./2007. gada sezonu. Izrādi iestudē Andris Bērziņš. Režisors Mihails Gruzdovs gatavo Māras Zālītes dramatiskās poēmas „Pērs Gints nav mājās” pirmiestudējumu, kura pirmizrāde iecerēta 17. februārī. Režisors Dž.Dž.Džilindžers strādā pie Denī Robēra darba „Intim”, kas skatītāju vērtējumam tiks nodota 11. janvārī teātra Kamerzālē. Dailes teātra aktrises kopā ar režisoru Kārli Auškāpu veido pasakas un dziesmas maziem bērniem „Ziņkārīgais zilonēns un citas pasakas”, ko skatītāji pirmoreiz redzēs 8. decembrī Mazajā zālē. Paralēli rit darbs pie tradicionālā Ziemassvētku koncerta.

Jāatgādina, ka jau no 1. novembra atvērtas arī Dailes teātra kases, kurās var iegādāties biļetes uz decembra un janvāra izrādēm, kā arī iespējams mainīt un pirkt gan Klasiskos abonementus, gan arī iegādāties Izvēles abonementus.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
baibiic (baibiic@inbox.lv), 27.02.2007. 12:44:28 (ip:217.198.224.161)
Komentāra reitings: 0

vai ir iespējams iireet zaales ar spoguljiem dailes teaatriii???

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties