Rīgā notiks Latvijā vēl nebijis improvizācijas un radīt-prieka simpozijs "CUE"

Kate Pāvula, 31.07.2008., 15:25

Laboratory of Stage Arts ir priecīgi izziņot vēl nebijušu improvizācijas un radīt-prieka simpoziju "CUE" Rīgā sinhroni ar jau par tradīciju kļuvušajiem pasākumiem Berlīnē un Madridē, kas notiks piektdien, 1. augustā.

"CUE" ir metafiziska telpa spontānām ekspresijām un improvizācijām; vieta radošajiem procesiem un izpausmēm. Par izpausmes instrumentu var kļūt jebkura lieta, balss, kustība... Projekts ir atvērts ikvienam, kas kopā ar citiem dalībniekiem vēlas veidot māksliniecisku, uz savstarpēju sadarbību balstītu mākslas darbu jeb tiešāk – tā procesu (deja, mūzika, teātris, videomāksla, scenogrāfija, pavārmāksla vai jebkura cita disciplīna vai tās starpposms, interpretācija var būt norises sastāvdaļa).

"CUE" notikums tradicionāli vienlaicīgi raisās Berlīnē un Madridē; šoreiz arī Rīgā! Taču notikuma veidošanā vienmēr aicināts jebkurš jebkurā pasaules malā, tāpēc, lai arī to droši nezinām, iespējams, jutīsim arī amsterdamiešu, parīziešu vai romiešu klātbūtni radošās izpausmes sinhronizācijas svētkos...

"CUE" pirmo reizi notika 2007.gada martā „Weissener Freitag” mākslas galerijā Berlīnē, Vācijā. Kopš 2008.gada maija "CUE" notiek vienlaicīgi Berlīnē un Madridē, pielietojot video konferences ierīces, tādējādi nodrošinot komunikāciju starp abām darbības vietām. Projekta mērķis ir savienot maksimāli daudz pilsētas.

"CUE" norisināsies piektdien, 1. augustā no 21:00 līdz 23:00 uz META-KAFE terases Kronvalda bulvārī 2b (pie tenisa kortiem, aiz Nacionālā teātra). Par tā dalībnieku var kļūt ikviens interesents, kurš vēlas radoši izpausties, ir māksliniecisks un pozitīvs. Mīļi gaidīti ir arī skatītāji, kuri ir mirkli varēs kļūt arī par dalībnieku pēc pašu vēlēšanās.

Sīkāku informāciju var aplūkot i-deja.lv vai cueriga.tk.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Bulta, 01.08.2008. 07:47:05 (ip:87.110.55.115)
Komentāra reitings: 1.428

Jāšauj! Gadījās būt Berlīnē Cue- absolūta mākslas brīvība! Vērts!

Katee, 02.08.2008. 13:20:38 (ip:89.201.30.82)
Komentāra reitings: 2.89

Eh, bet prieksh pirmaas reizes, pat iekustinot kuslos cilvekus apkaart un muzikalajam iespejam... bija laaabi. Ja njem veeraa, ka Berliine bija offlainaa - CUE bez elektriibas..! AA!
Jaatiekas septembrii Udensgabalu ietveros CUE :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties