Laboratory of Stage Arts izziņo otro improvizācijas un radīt-prieka simpoziju CUE Rīgā

Kate Pāvula , 27.08.2008., 05:28

Laboratory of Stage Arts izziņo otro improvizācijas un radīt-prieka simpoziju CUE Rīgā, kas norisinās sinhroni Berlīnē un Madridē, starptautiskā video festivāla "Ūdensgabali 08" ietvaros galerijā „Noass” uz AB Dambja.

Laiks: piektdiena, 5.septembris, no 22:00, vieta: galerijā „Noass” uz AB Dambja.

Aktīva dalība: par brīvu un mīļi gaidīta, ja vien mākslinieciska un pozitīva, par izpausmes instrumentu var kļūt jebkura lieta, balss, kustība. Pasīva dalība: ikviens tiek aicināts arī kā skatītājs, taču iespēja kļūt par dalībnieku aktuāla ik mirkli.

Vairāk informācijas: www.i-deja.lv  ; www.cueriga.tk

CUE ir metafiziska telpa spontānām ekspresijām un starpdisciplinārām improvizācijām; vieta radošajiem procesiem un izpausmēm. Mākslas darbs ir atklāts tā brīvajā attīstības gaitā jeb tā tapšana laikā un telpā arī šis mākslas darbs pats par sevi.

CUE ir atvērts ikvienam, kas kopā ar citiem dalībniekiem vēlas veidot māksliniecisku, uz savstarpēju sadarbību balstītu mākslas darbu jeb tiešāk - tā procesu (deja, mūzika, teātris, videomāksla, scenogrāfija, pavārmāksla vai jebkura cita disciplīna vai tās starpposms, interpretācija var būt norises sastāvdaļa).

CUE notikums tradicionāli simultāni raisās Berlīnē un Madridē; šoreiz arī Rīgā!
Taču notikuma veidošanā vienmēr aicināts jebkurš jebkurā pasaules malā, tāpēc, lai arī to droši nezinām, iespējams, jutīsim arī amsterdamiešu, parīziešu vai romiešu klātbūtni radošās izpausmes sinhronizācijas svētkos.

CUE pirmā reize notika 2007.gada martā „Weissener Freitag” mākslas galerijā Berlīnē, Vācijā. Rīga pirmoreiz pievienojās 2008.gada augustā ar MetaKafe starpniecību.

Kopš 2008.gada maija CUE notiek vienlaicīgi Berlīnē un Madridē, pielietojot video konferences ierīces, tādējādi nodrošinot komunikāciju starp abām darbības vietām. Projekta mērķis ir savienot maksimāli daudz pilsētas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties