Cola & Mentos salūtam Andrejsalā reģistrējušies jau 600 dalībnieki

Inese Blaune, 16.06.2008., 11:08

Līdz šim dalībai Ginesa Pasaules rekorda pārspēšanā pasaulē masveidīgākā Cola & Mentos salūta izraisīšanā pieteikušies jau 600 dalībnieki no 1900.

Mēģinājums uzstādīt Ginesa Pasaules rekordu notiks šī gada 19. jūnijā pulksten 21:00 Rīgā, Andrejsalā. Lai Latvijas un Rīgas vārds izskanētu pasaulē kā vieta, kas šim mērķim apvienojusi visvairāk cilvēkus, Cola & Mentos salūtā jāpiedalās vismaz 1900 dalībniekiem. Pieteikties rekorda uzstādīšanai var ikviens, kas vēlas iesaistīties globāla mēroga notikumā, reģistrējoties īpaši šim notikumam izveidotajā blogā www.nakotnespilseta.lv .

Pateicoties komentāriem interneta vidē, nesen atklājās, ka Ginesa Pasaules rekorda pārstāvji rekordu mēģinājumu sarakstā bija iekļāvuši nepareizu nepieciešamo dalībnieku skaitu - studenti no Kentuki štata ASV iepriekšējos rekordistus beļģus pārspēja jau maija vidū. Līdz ar to latviešiem ir jauns izaicinājums - vai esam stiprāki par ASV studentiem? Pierādījums tam būs vismaz 1900 Latvijas iedzīvotāju pulcēšanās Rīgas ostas rajona izklaides un kultūras sirdī Andrejsalā nākamceturtdien.

Rekorda pārspēšanas dalībniekiem jāierodas Andrejsalā no pulksten 21:00, kur pie ieejas katrs saņems īpašo pasākuma lietusmēteli, Cola pudeli, Mentos pastilas, īpašo ierīci Mentos & Cola salūta izraisīšanai, kā arī visu nepieciešamo informāciju par turpmāko rīcību. Aicinām visus ierasties laicīgi, lai bez steigas sasniegtu rekorda uzstādīšanai paredzēto laukumu, ieņemtu savu vietu pie galda un paspētu noklausīties instrukciju!

Rekords tiks uzstādīts pulksten 22:00, kad pēc signāla dalībnieki vienlaicīgi iebērs Mentos pastilas Cola pudelē. Salūta norisi vadīs Ingus Ulmanis un Anna Lieckalniņa un to translēs tiešraidē Latvijas Neatkarīgā televīzija.

Pēc rekorda uzstādīšanas visus dalībniekus iemūžinās kopbildē, ko katrs dalībnieks saņems kā īpašu pasākuma piemiņas suvenīru. Fotogrāfija būs izvietota uz īpaša servera, taču tā adresi saņems tikai tie dalībnieki, kuri būs reģistrējušies www.nakotnespilseta.lv , norādot savu e-pasta adresi.

Cola & Mentos salūts notiks Biznesa augstskolas Turība 15 gadu jubilejas pasākumā „Nākotnes pilsētas labirints“, kurā laipni lūgti pulcēties Turības studenti, darbinieki, absolventi, pasniedzēji, sadarbības partneri un citi Latvijas iedzīvotāji.

Noslēdzoties Cola & Mentos salūtam, „Nākotnes pilsētas labirinta“ apmeklētājus Andrejsalā priecēs kā ārvalstu, tā pašmāju mūziķu uzstāšanās un dažādas atrakcijas un pārsteigumi.

„Nākotnes pilsētas labirints“ ir Biznesa augstskolas Turība dāvana visiem aktīvajiem Latvijas iedzīvotājiem, tādēļ dalība Cola & Mentos salūtā un ieeja pasākumā bez maksas, bet ar labu garastāvokli!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties