„Cielavas gudrības” otrā spēle

Līga Mūrniece, 09.01.2008., 09:39

Latvijas Dabas muzejs aicina piekto un sesto klašu skolēnus uz konkursa „Cielavas gudrības” otro spēli.

Konkurss, kas aicina piekto un sesto klašu skolēnus izzināt Latvijas un pasaules dabu, notiek trīs spēļu posmos 2007. gada decembrī, 2008. gada februārī un aprīlī. Katrā no spēlēm uzmanība tiek pievērsta kādai konkrētai tēmai:

Pirmajā spēlē: Latvijas un pasaules kukaiņiem;
Otrajā spēlē: Latvijas un pasaules zīdītājdzīvniekiem;
Trešajā spēlē: Latvijas un pasaules putniem.

Šo trīs spēļu pirmo trīs vietu ieguvēji 2008. gada jūnijā tiksies finālspēlē „Latvijas flora un fauna”, kur noskaidros viszinošākos piektās un sestās klases „dabas draugus”. Pirmās trīs spēles norisināsies Dabas muzejā, bet jūnija fināls notiks jau brīvā dabā.

Piedalīties konkursā var katrs interesents, izvēloties vienu no trim spēlēm. Pirms katras spēles tiek izsludināti atlases jautājumi, uz kuriem jāatbildot un atbildes un informācija par sevi līdz norādītajam laikam jānosūta uz e-pastu: kristine.dzene@ldm.gov.lv vai uz muzeja pasta adresi: Latvijas Dabas muzejs, Krišjāņa Barona 4, Rīga LV- 1010, ar norādi „Cielavas gudrībām”.

Uz spēli tiek aicināti pareizāko atbilžu autori. Ja tomēr kādam nebūs paveicies iekļūt spēles dalībnieku pulkā, bet būs vēlme konkursā piedalīties, tad dalībnieks varēs kļūt par spēlēs atbalstītāju un piedalīties nākošajā spēlē. Atlases jautājumi ir atrodami Dabas muzeja mājas lapā www.dabasmuzejs.gov.lv  

Visus dalībniekus gaida dažādas muzeja sarūpētas balvas, ekskursijas muzejā, bet fināla dalībniekiem būs pārsteiguma ekskursija Latvijas dabā - pašā vasaras plaukumā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Спасибо, этот сайт чрезвычайно полезный. посмотрите также эту страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sownibh

Hello! This post was created with XRumer 23 StrongAI. Good luck :)

XRumer23Lor

Не отставать крутую работу!! Люблю это! посмотрите и мою страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sowndjq


ienāktreģistrēties