„Bufete” aicina pusdienās

andrejsala.lv, 21.10.2008., 08:28

Peldošajā darbnīcā nr. 659, kas kopš šā gada jūnija ir pietauvota Daugavas krastā Andrejsalas dienvidos un kalpo kā radošo uzņēmumu darba telpas, ir iekārtota jauna ēdināšanas iestāde – Bufete.

Tā atrodas kuģa pagrabstāvā, taču siltā laikā apmeklētāji var ieturēt maltīti arī uz kuģa klāja. Bufetes darba laiks ir no pulksten 10.00 līdz 18.00, un pagaidām šī ir viena no retajām vietām Rīgā, kur ikdienā iespējams ieturēt maltīti uz ūdens.

Peldlīdzekļa pagrabtelpā, kur iekārtota Bufete, arī agrāk atradusies apkalpei domāta ēstuve. Tagadējais ēstuves interjers ieturēts sen aizgājušu dienu stilā, bet, kā stāsta Bufetes saimniece Liene Jansone, tas neesot veidots speciāli – pati telpa un tajā atstātās mēbeles iedvesmojušas saglabāt ēdamzāles autentisko izskatu. Pilnībā rekonstruēta un aprīkota ar jaunām iekārtām ir tikai virtuve, ticis atjaunots arī ēdamzāles grīdas segums, bet pārējie telpas atribūti – sienas, griesti, dienasgaismas lampas un pat agrākā kopgalda mēbeles ir saglabātas gluži kā pirms gadiem divdesmit pieciem, kad kuģis tika uzbūvēts. Galdiņi apklāti ar tamborētiem galdautiem, pa sarkanam ziedam vāzēs un interjers uzrunā ar romantisku sociālisma ēras dizaina kiču.

Bufetē ik dienu ir jauna ēdienkarte, kas tiek veidota spontāni, iedvesmojoties no tā, kas ieraudzīts un iegādāts Rīgas Centrāltirgū, vai arī no produktiem, kas atrodami ledusskapī. Būtiski, ka pārtika tiek iegādāta tirgū – lielveikalos nopērkamā produkcija ēdienu pagatavošanā izmantota netiek! Šefpavāre Liene pavārmākslu apguvusi Ņujorkā, kur uzkrājusi arī lielu pieredzi, strādājot par šefpavāra palīgu kādā restorānā. Līdz ar to Bufetes apmeklētājiem tiek piedāvāti interesanti ēdieni par pieņemamu cenu, piemēram, vista ar dārzeņiem indiešu gaumē, lazanja, burito... Savukārt brokastu piedāvājumā ir gana stipra kafija un enerģijas klucīts – medū cepti rieksti, aprikozes, sezama un ķirbju sēkliņas.

Kā stāsta Liene, Bufete tiekot apmeklēta ļoti aktīvi – ja pirmajā reizē cilvēks atnācis viens, tad nākamajā viņam jau nāk līdzi draugi un kolēģi! Apmeklētāji nav tikai tie cilvēki, kam darbavieta atrodas Andrejsalā, bet arī citi, kas nejauši atklājuši un novērtējuši šīs vietas šarmu. Ērts veids, kā ieplānot patīkamu maltīti, ir pierakstīties bufetes ziņu izsūtnē bufete@peldosadarbnica.lv un katru rītu pa e-pastu saņemt attiecīgās dienas ēdienkarti. Pusdienotāji var ņemt vērā arī kādu citu ērtību – uz kuģa pieejams bezvadu internets, par kura lietošanu nav jāmaksā ne santīma!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties