Vēlās brokastis ar māksliniekiem Patriciju Brekti un Māri Subaču

Inga Lāce, 02.03.2010., 09:04

Rīgas mākslas telpā 6. martā plkst. 12.00 notiks Vēlās brokastis ar māksliniekiem Patriciju Brekti un Māri Subaču.

Vēlo brokastu laikā apmeklētājiem būs unikāla iespēja kopā ar māksliniekiem doties ekskursijā pa izstādēm "Kadru tvērējs" (Patricija Brekte) un "Jaunie darbi un retrospekcija" (Māris SVēlās brokastis ar māksliniekiem Patriciju Brekti un Māri Subačuubačs), kā arī neformālā brokastu atmosfērā iepazīties un uzdot jautājumus māksliniekiem un izstādes "Jaunie darbi un retrospekcija" kuratorei Ingai Šteimanei.

Vēlās brokastis ar māksliniekiem ir Rīgas pilsētas izstāžu zāles "Rīgas mākslas telpa" tradīcija. Tā ir iespēja tikties ar mākslinieku, brīvā gaisotnē sarunāties par viņa daiļradi, veicinot diskusiju par mākslas attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē.

Līdz 24. martam izstāžu zālē apskatāmas abu mākslinieku izstādes – Patricijas Brektes "Kadru tvērējs" un Māra Subača "Jaunie darbi un retrospekcija".

Ieejas maksa uz brokastīm – 3 Ls.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties