Britu padome Latvijā izsludina konkursu uz trim prakses pozīcijām

Britu padome Latvijā, 05.02.2010., 12:17

No šī gada marta Britu padome Latvijā ievieš jaunu prakses programmu un izsludina pieteikšanos uz pirmajām trijām prakses pozīcijām.

Prakses programma ir paredzēta dažādu jomu bakalaura un maģistrantūras studentiem, piedāvājot iespēju gūt darba pieredzi vienā no senākajām un lielākajām starptautiskajām organizācijām, kas nodarbojas ar kultūras attiecību veidošanu. Prakse studentiem dod iespēju attīstīt praktiskās iemaņas, piedaloties liela mēroga projektos starptautiskā vidē, kā arī strādājot kopā ar augsta līmeņa profesionāļiem.

Prakses iespēja tiek piedāvāta šādās trijās pozīcijās - Izglītības un angļu valodas mācīšanās un apmācību projektu asistents, Mārketinga un komunikāciju asistents un Britu padomes Latvijā vadītāja asistents partnerības un stratēģijas jautājumos. Visu prakses pozīciju kandidātiem ir jābūt teicamām angļu valodas zināšanām, kā arī vēlama padziļināta interese par starpkultūru un izglītības jautājumiem.

Pieteikties konkursam uz prakses vietām ir iespējams, nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu laika posmā no 5. līdz 20. februārim. Pieteikuma anketas tiks izskatītas nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, un piemērotākie kandidāti tiks uzaicināti uz interviju. Prakse paredzēta uz sešiem mēnešiem no marta līdz augustam (vismaz 8 stundas nedēļā) ar iespēju pagarināt prakses laiku.

Pieteikuma anketa un papildus informācija par prakses programmu ir pieejama Britu padomes Latvijā mājas lapā:
http://www.britishcouncil.lv/latvia-about-us-internship-programme.htm

Pieteikuma anketas var iesniegt elektroniski vai sūtot pa pastu uz Britu padomes Latvijā biroju:
Britu padome Latvijā
Blaumaņa 5a-2, Rīga
LV-1011, Latvija
E-pasts: mail@britishcouncil.lv
Tālrunis uzziņām: (+371) 67281730
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
sdrāv, 05.02.2010. 23:51:45 (ip:87.110.231.98)
Komentāra reitings: 0.845

kādas pozīcijas? kamasutra?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties