"Bravo" – "Dominai" pieci gadi

Iveta Cīrule, 14.09.2009., 13:29

Reiz kāds gudrais teica, ka iedvesma ir viešņa, kas nemīl apciemot slinkos. Vai šim gudrajam bijusi taisnība, var atbildēt tikai tie, kas paši uzņēmuši šo negaidīto ciemiņu.

Arī ikgadējā radošā konkursa "Fashion is Passion" finālistu komandas savus radošos projektus neapšaubāmi ir radījušas, iedvesmas vadītas, jo kā gan citādi tie būtu tik atšķirīgi un savdabīgi, kā arī skatītājus aizraujoši?!

Lai ikvienam būtu iespēja iepazīties ar "Fashion is Passion" radošajiem darbiem un tos ar kritisku aci izvērtēt, balsojot par savu favorītu, laikā no 14. septembra līdz 29. oktobrim visu finālistu darbi būs apskatāmi t/c "Domina" īpaši izveidotajā ekspozīcijā un arī tiks demonstrēti "Future Shorts" īsfilmu sesijas ietvaros visā Latvijā. Turklāt vienlaikus ar izstādes atklāšanu "Domina" uzsāk savu piecu gadu dzimšanas dienas svinības, kas turpināsies visu septembra, oktobra un decembra mēnesi – "Bravo"!

Par konkursa galveno balvu 3000 LVL eiro apmērā un 1000 eiro lielu skatītāju simpātiju balvu cīnīsies seši radošie darbi: "Cucurbita pepo – bikini eko" (režisore Elīna Ļihačeva), "Lust Lust" (režisors Mārtiņš Grauds), "Mareunrol`s Nightmares" (režisore Kristīne Kursiša), "Daydreaming" (režisore Elīna Ļitvinova), "Red Dress" (režisore Jūlija Pauliņa) un "Mareunrol`s Private Detective" (režisore Kristīne Kursiša).

Konkursa noslēguma ceremonija notiks 29. oktobrī, un tās laikā tiks paziņots galvenās balvas ieguvējs un arī skatītāju balsojuma uzvarētājs. Noslēguma ceremonijā būs skatāmas labākās konkursam iesniegtās īsfilmas, kā arī īpaša starptautiskā modes filmu festivāla ASVOFF programma. Kādai no fināla filmām būs iespējams piedalīties žūrijas komisijas priekšsēdētājas Diane Pernet rīkotajā modes filmu festivālā ASVOFF 2010. gadā Francijā. Savu specbalvu pasniegs arī FIP galvenais informatīvais atbalstītājs - modes un stila žurnāls "Pastaiga".

Vai tas ir stāsts par Jāni un Mariju vai pasaka par cilvēkiem, vai tie ir nakts murgi, skaistuma un perfekcijas meklējumi, vai tā ir sen kārota kleita, vai varbūt noziegums, kas izdarīts: vai šie stāsti ir savā starpā saistīti, vai katrs raksturo kādu noteikti modes īsfilmu, - to Tu uzzināsi, atnākot un aplūkojot šos darbus! Nāc un apskati!

Seko līdzi jaunākajai informācijai: www.fip.com.lv.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
v, 16.09.2009. 21:24:36 (ip:87.110.122.5)
Komentāra reitings: 0

Aplukot labakos video var te:

http://woman.delfi.lv/fashion_and_beauty/fashion_style/article.php?id=26862227

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties