Bērnu festivāls ar vairāk nekā 100 dalībniekiem un 40 aktivitātēm

Biedrība "Latvijas Asociācija ģimenei", 16.05.2008., 05:30

Bērnu Festivāls 2008 “Piedzīvojumu meklējumos ar Otto”, kas notiks Arēnā Rīga no 13. līdz 15. jūnijam, apmeklētājiem piedāvās milzum daudz atrakcijas un izklaides, kuru baudīšana jau ir iekļauta biļetes cenā, kas nozīmē - vecākiem nebūs papildus jāmaksā par bērna izklaidēm un radošām darbnīcām.

Vienīgais izņēmums ir „Annels” atrakcijas, bet arī viņi solīja padomāt par īpašiem svētku piedāvājumiem.

Visā Arēnas teritorijā notiks dažādi mākslas un sporta priekšnesumi un šovi, bērni varēs saņemt piemiņas dāvaniņas no Zīlītes un Eža, piedalīties aktīvās izklaidēs, spēlēties un fotografēties kopā ar dažādiem pasaku tēliem un varoņiem, piedalīties dažādās darbnīcās, par īpašu cenu paēst un nobaudīt gardumus no īpašās Bērnu ēdienkartes.

Mazajiem un aktīvajiem apmeklētājiem būs iespējams apmeklēt deju stundas pie Valērija un Agitas Mironoviem, mācīties stepa soļus kopā ar TopTap Company, noskatīties salsas deju priekšnesumus un izdejoties deju klubiņā.

Ikviens varēs pārbaudīt savus spēkus un sacensties stafetēs ar Latvijas Ugunsdzēsējiem, apmeklēt Galda tenisa stundas, vērot galda tenisa paraugdemonstrējumus profesionāļu vadībā vai arī piedalīties Pašaizsardzības mācībās. Ar Ķīniešu cīņas noslēpumiem dalīsies Latvijas ķīniešu vingrošanas skola.

Kā īpašs notikums ir paredzētā Bērnu apģērbu modes skate, kurā tiks demonstrēti tādu Latvijas modes mākslinieku kā Natālijas Jansones, Zaza, MiniMode un citu dizaineru veidotie tērpi speciāli Festivālam.

Visas dienas garumā varēs vērot Daukas Studijas Multfilmas, bet Pasaku pasaulē klausīties īpašās audiogrāmatas kopā ar Pasakas.net.

Meiteņu priekam un skaistumam darbosies Princešu stūrītis - ētikas stundas mazām princesēm ar defilē un grima mākslas apgūšanu. Pinku Nams rūpēsies, lai bērnu frizūras būtu īpašas šiem svētkiem un interesentus apmācīs arī mazo frizieru skoliņā.

Uz lielās skatuves būs skatāmi Marijas Naumovas bērnu un jauniešu studijas Marie N priekšnesumi, uzstāsies Olga Pīrāgs ar grupu Rigonda, Dzeguzīte kopā ar Zelta sietiņu, perkusionists Nils Īle, kā arī Rībēja mute ar `Burtu rotaļu' fragmentiem. Būs arī bērnu karaoke. Jau ziņots, ka visu dienu garumā bērni varēs skatīties pasaku izrādes un paši izklaidēties uz Itāļu teātra grupas TPO Bērnu jautrības paklāja. Dzīvnieku mīļotāji varēs skatīt Suņu modes skati.

Nepieciešamības gadījumā ikviens varēs saņemt palīdzību no Daktera AiKāSāp, kā arī iegūt pamata zināšanas Sarkanā Krusta pirmās palīdzības mācībās bērniem. Par mantu pazušanu un atrašanu rūpēsies Nozaudēto lietu birojs. „I Punktā” - palīdzības un informācijas centrālē ikviens varēs bez maksas iegūt informatīvos materiālus, programmu (ar visu dalībnieku kontaktinformāciju) un pasākuma karti.

Jaunās māmiņas varēs izmantot speciāli paredzētu bezmaksas bērnu ratiņu stāvvietu, kā arī Māmiņu istabu, kurā atpūsties, pabarot un pārtīt mazuli, turklāt katra māmiņa varēs saņemt dāvanā žurnāla Mans Mazais alerģijas grāmatiņu.

Bērni, kuri jau tagad iesniedz darbus Bērnu Gleznu izstādei, pēc apmeklētāju novērtējuma varēs saņemt vērtīgas balvas.

Organizatori iesaka ģimenēm ņemt līdzi fotoaparātus - atšķirībā no daudziem citiem pasākumiem, kur fotografēšana ir ierobežota vai aizliegta, šajā festivālā mēs priecāsimies par katru zibspuldzi, ļaujot fotografēties ikvienam ne tikai arēnā ar iemīļotajiem pasaku tēliem, bet arī īpašajos foto stūrīšos kopā ar pasākuma galveno varoni - kaktusiņu Otto.

Biļetes uz „Bērnu Festivālu 2008” pieejamas visās gandrīz 200 Biļešu serviss kasēs un pasta nodaļās visā Latvijā, kā arī Statoil DUS. Ieejas biļetes cena - 10 LVL (vienai dienai). Ģimenes biļete vienai dienai - 28 LVL (2 pieaugušie + 1 bērns vai 1 pieaugušais + 2 bērni) un 35 LVL (2 pieaugušie + 2 vai vairāk bērni. Bērniem līdz 2 gadu vecumam Ieeja par brīvu.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
rafgvy (nybtgvtyzgy6nhyx), 14.06.2009. 06:46:42 (ip:86.63.176.208)
Komentāra reitings: 0

redesdsxdwerdwsds

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties