Beidzot ārā ir marts

Ingrīda Buliņa, 11.03.2009., 06:58

Pavasaris arī tepat rokas stiepiena attalumā - cik nu palicis, līdz no sniega vairs nebūs ne miņas, putniņi čivinās, saulīte spīdēs un sildīs vairak kā tagad un ziemas dūrainīši un šalles tiks ielikti skapja tālākajā nostūrī, kur tā arī paliks līdz pat nakamajai ziemai.

Tomēr, neraugoties uz to visu, vai Tu būtu gatavs tagad iet peldēt?

Esmu droša, ka lielais vairums vismaz pirmajā brīdī pavisam noteikti no šādas izklaides atteiktos. Tomēr ir arī drosminieki, un tieši viņiem un visiem, kas to grib redzēt, paredzēts šis aicinājums. Pēc nelielas pauzes fizmatiem (un ne tikai) tiek piedāvata Roņu diena. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem galamērķis šoreiz nebūs Ventspils, bet ko nu es uzreiz par galamērķi, ja daudzi lasītāji droši vien nemaz nenojauš, kas tad Roņu diena ir un kas tajā notiek.

Šīs tradīcijas pirmsākumi meklējami talajā 2004.gadā un idejas autors bijis nu jau vairāk vai mazāk slavenais fizmatu students Uldis Luckāns. Roņu dienas laikā visi aktīvisti kopīgi no rīta sapulcējas iepriekš sarunātā vietā, dodas kopīgi uz stopēšanas sākumpunktu un pa divi stopē, lai nokļūtu galamērķī. Lai visu padarītu vēl interesantāku, stopēšana notiek uz sacensībām un vēlams iekļauties arī iepriekš sarunātā laikā. Kad nu visi veiksmīgi nonākuši galā (arī tie, kas kavē), visi kopīgi dodas uz jūras piekrasti, kur drosmīgākie dodas jaukā pavasara roņu peldē, bet pēc tam visi pavada jauku dienu un visbeidzot dodas mājup. Šī, protams, bija pasakuma īsā versija, tiem, kas vēlas izzināt kaut ko sīkāk, iesaku palasīt iepriekšējo gadu rakstus un papētīt bildes (http://fizmati.lv/dzive/pasakumi/ronu_diena un http://fizmati.lv/resursi/foto/ronu_diena/).

Šogad pasākums norisinasies 21. martā, tikšanās vieta - Raiņa bulvāris 19, tikšanās laiks - 9:00. Tālāk visi kopīgi dodamies uz Juglu, kur arī reizē uzsākam stopēšanu uz galamērķi - Salacgrīvu. Līdzi visiem, protams, jāņem labs garastāvoklis, kaut kas silts, lai pie jūras nenosaltu, apmēram Ls 3 atpakaļceļam, veiksme, lai sacensību laikā tieši Tev apstātos tā ātrākā braucamrīka šoferis, kā arī drosme, lai mestos jūras viļņos. Kā jau noproti, pēdējais nav obligāts, ja vēlies vienkārši pavadīt sestdienu jautrā kompānijā pie jūras. Galā pie Zvejnieku parka visi cenšamies nokļūt līdz pulksten 13:00, bet, protams, tiks sagaidīti visi.

Tie, kas palasīja 2005.gada rakstu, pamanīja, ka cilvēku skaits nebija īpaši liels, taču šogad darīsim visu, lai labotu arī to. Mēs jau zinām, ka fizmati ir drosmīgi un uz šādu izgājienu gatavi "parakstīties", tomēr - vai gatavas ir arī citas fakultātes, citas augstskolas? Lai to noskaidrotu, šogad izaicināsim arī citu fakultāšu un augstskolu studentus. Un arī Tu, lasītāj, ja neesi fizmats un neesi dzirdējis par izaicinājumu savai fakultātei, droši piesakies un esi viens no aktīvisiem pasākuma laikā!

Un arī tas vēl nav viss. Šoreiz Roņu dienai ir arī savi atbalstītāji, kas būs parūpējušies, lai šī diena neaimirstos arī vēlāk - būs padomāts par nozīmītēm, uzlīmītēm un diplomiem, un te nu mums liels paldies jāsaka Individuālajam komersantam Racing69, SIA "www.grafika.lv", SIA Prezentreklāma un Aģentūrai Skats. Arī atbalstītāju pārstāvji ir saņēmuši izaicinājumu, tādēļ ceram viņus satikt arī klātienē 21.martā kā aktīvus Roņu dienas dalībniekus!

Bet kas tad galu galā jādara, ja vēlies piedalīties vai ja Tev radušies kādi jautājumi? Pavisam vienkārši - raksti uz kadu no šiem e-pastiem - ingrida.bulina@fizmati.lv vai kristaps@dzilna.lv. Ja jau zini, ar ko kopā velies stopēt, neaizmirsti to pieminēt piesakoties; ja vēl nezini - neuztraucies, viens nepaliks neviens - par to mēs padomāsim! Ņem arī vērā, ka jāpiesakās līdz 20.03., līdz šim laikam informē arī mūs, ja Tavi plāni diemžēl pamainījušies un, lai gan biji pieteicies, tomer netiksi (mēs gan, protams, ceram, ka ta nebūs)!

Un, nedaudz pārfrāzējot visiem jau zināmo teicienu, neaizmirsti - rūdītā miesā rūdīts gars! Tiekamies 21.martā!

 


7 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 11.03.2009. 11:58:01
Komentāra reitings: 0

Es kādu varētu paķert līdzi kārā un aizbraukt pats uz turieni, ja vien nestopētu pa 2 ;) Pasākums izklausās jautrs :)

Ingrīda, 11.03.2009. 15:11:18 (ip:195.13.133.121)
Komentāra reitings: -1.368

Kas vainas, ka pa 2 ? :)

deni2s, 11.03.2009. 15:57:12
Komentāra reitings: 0

Manā braucamrīkā tik 1 pasažiera vieta.

dzēsts lietotājs, 11.03.2009. 16:02:14
Komentāra reitings: 0

Un pieļauju, ka tieši priekš Ingrīdas?! :)

deni2s, 11.03.2009. 16:52:12
Komentāra reitings: 0

Tā es neteicu :P

dzēsts lietotājs, 11.03.2009. 17:15:52
Komentāra reitings: 0

Māku lasīt!
(mazliet apcelt gribējās.he he!)

Ingrīda, 12.03.2009. 17:21:05 (ip:195.13.133.121)
Komentāra reitings: 0

Nu žēl gan, ka tik viena. Sacensībās tomēr piedalās pa divi - drošāk un jautrāk. Ceru arī uz jūsu dalību ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties