Būs apskatāma Baltijā vērienīgākā starptautisko reklāmas darbu izstāde

Viktorija Puriņa, 19.09.2007., 14:08

No 20. līdz 21. septembrim ikvienam interesentam "Islande Hotel" telpās būs iespēja apskatīt ap 1000 starptautiskajam reklāmas festivālam "Golden Hammer 2007" iesniegtos darbus.

Izstādē tiks piedāvāts skatīt drukātās un vides reklāmas, kā arī apmeklēt reklāmas klipu skati.

Izstāde būs skatāma no plkst. 9:00 - 19:00, turpretī reklāmas klipu skati būs iespējams vērot 20. septembrī no 9:30 - 17:00 un 21. septembrī no 9:30 līdz 17:00.

Ieeja darbu apskatei ir bezmaksas.

Starptautiskais reklāmas festivāls „Golden Hammer” risinās jau astoto reizi, šogad sadarbībā ar TELE 2.

Festivāla laikā iesūtītie darbi sacentīsies desmit kategorijās, iegūstot iespēju iegūt festivāla apbalvojumus un godalgas. Sacensība norisināsies par Zelta Āmuru un Sudraba Āmuru, kā arī Grand Prix balvām, savukārt labākās aģentūras iegūs Creativity Case un Media Folder godalgas.

Šogad par radošās žūrijas galvu ir izvirzīts Marko Mayer - „Mayer McCann” dibinātājs un vairāku starptautisko reklāmas festivālu laureāts, savukārt mediju žūrijas vadība uzticēta Jeff Hyams - „MEC Interaction” izpilddirektoram - atzītam digitālo mediju speciālistam.

Festivāla ģenerālsponsors: Tele2

Sponsori: TNS Latvia, Islande Hotel, LNT, SWH, Getty Images, Clear Channel, TVnet, Orbi, Kas Jauns, Mailmaster, Petits, Watermelon, Citrons, MAP, Market Media, Baltic Indoor, MTV, Latvijas Tālrunis, Latvijas Pasts, Pervij Baltiskij Kanal, Best Marketing.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties