Baltā nakts tuvojas

Inga Lāce, 09.09.2009., 12:40

No 9. līdz 11. septembrim, "Rīgas mākslas telpā" būs iespējams ielūkoties Baltās nakts noslēpumos. Tiks veidota Olgas Žitluhinas dejas kompānijas Baltās nakts izrādes "Labāk mirkšķināt ausis" scenogrāfija un notiks mēģinājumi.

Ikviens, kas vēlas apmeklēt izstādes un vienlaikus ar acu kaktiņu un auss ļipiņu sajust, no kā sastāv un kā top izrāde, ir laipni aicināts.

Rīgas mākslas telpā apskatāmas izstādes - "Ārējie sakari. Vācijas jaunie arhitekti" (5.09.-4.10.) Lielajā zālē un "Laika gars un vietas atmosfēra" (11.09.-4.10.) Intro zālē.

Olgas Žitluhinas dejas kompānija, grupa "Dzelzs Vilks" un scenogrāfs Reinis Suhanovs Baltajā naktī "Rīgas mākslas telpā" kopīgi veidos procesa formāta izrādi, kas ilgs noteiktu laiku, vedot skatītājus cauri mirkļu labirintam.

Horeogrāfija: Olga Žitluhina un dejotāji
Dejo: Olgas Žitluhinas dejas kompānija - Ilze Zīriņa, Ramona Galkina, Santa Grīnfelde, Andris Kačanovskis, Valērijs Oļehno, Dmitrijs Gaitjukevičs
Mūzikas autori un izpildītāji: Dzelzs Vilks – Juris Kaukulis, Kaspars Tobis
Scenogrāfs: Reinis Suhanovs
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties