Baltā Nakts labo darbu veikalā "Otrā Elpa"

«Otrā Elpa» , 10.09.2009., 09:14

12. septembrī no plkst. 21:00 labo darbu veikalā "Otrā elpa" Baltās nakts ietvaros būs iespēja baudīt Mūsdienu ritmiskā mūzikas kluba piedāvāto audiovizuālo instalāciju projektu "Acis".

Pasākuma mērķis ir mākslas valodā aktualizēt labos darbus- rast veidu kā turpināt palidzēt citiem, neskatoties uz pašu vajadzībām un izaicinājumiem.

Līdz pat 2:00 naktī varēs klausīties saksafona improvizācijās un Dj sintezētajās skaņās, ielūkoties dvēseļu atspulgā-fotogrāfiju izstādē "Acis" un līdz ar "īsto" feju klātbūtnes sirreālo iespaidu un videomākslinieka kolāžām izrauties no ikdienas rutīnas un smelties jaunus spēkus. Līdzdalība bezmaksas.

Pasākuma laikā tiks prezentēti labdarības izsolei ziedotie priekšmeti no Renāra Kaupera un citiem labdariem. Klusā izsole notiks no 21.- 25. septembrim ar noslēgumu 25. septembrī plkst. 18:30. Visi izsoles priekšmeti ir ziedotie un ieņēmumi no izsoles tiek novirzīti "Ideju partneru fonda" labdarības projektiem, par kuriem vairāk informācijas var iegūt www.otraelpa.lv

Lomās

Videografikas autore: Inese Vēriņa
Ambientās mūzikas Dj Moire
Saksafona improvizācijas: Mārcis Jukumsons un Co
Skaņa/gaisma: Sia Rjk
Stila un grimma veidotāja: Jana Jankovska
Producents: Ģirts Rozentāls

Atgādinām, ka 23. aprīlī Berga Bazārā "Ideju partneru fonds" atvēris labdarības veikalu "Otrā Elpa", kurā var iegādāties privātpersonu un organizāciju ziedotas lietas (jaunas un lietotas), kā arī vietējo amatnieku un mākslinieku ziedotus izstrādājumus par ļoti zemām cenām ar mērķi atbalstīt Ipf labdarības projektus.

Labie Darbi:
Jūlijā lielu daļu veikalam saziedoto apģērbu un apavu 444 Ls vērtībā "Otrā Elpa" nogādāja Rīgas Patversmē, kur var uzturēties krīzes situācijā nonākuši cilvēki un personas bez noteiktas dzīvesvietas. Gan jūlijā, gan augustā "Otrā Elpa" no veikala ienākumiem novirzījusi 1000 Ls izglītības programmas "Iespējamā misija" atbalstam.

Mūsu Draugi Un Atbalstītāji:
Ieva Laukers un Aleksis Karlsons (Berga Bazārs) – nodrošinot bezmaksas tirdzniecības platību; Kanādas vēstniecība Baltijas valstīs; Emergency; Zab Klavins&Slaidins Lawin; Pica Lulū, Tikkurila-vivacolor, Coppa Ltd, Freko, Grifs Ag, Anda 2, Henkel Latvia, Pupu maiss, kino Rīga, Zaļā Brīvība, Kmc Lauska, Kit, Muhamors, fotostudija Marel, Niceplace.lv, bernufoto.lv, fotostill.lv, ekopreces.lv, davanuserviss.lv un citi ziedotāji un brīvprātīgie. 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties