Badad.lv: sliktākās reklāmas 2007.gada nogalē

Kristīne Tjarve, 10.01.2008., 13:00

Reklāmas un mārketinga cilvēkiem decembris tipiski ir paaugstināta stresa laiks - jāgatavo nākošā gada plāni un budžeti, Ziemassvētku apsveikumi klientiem, izpārdošanas kampaņas, jāpiedalās korporatīvajos pasākumos un jācīnās ar galvassāpēm pēc tiem. Tomēr arī šajā saspringtajā periodā viņi ir paspējuši sastrādāt ievērības cienīgas sliktās reklāmas!

Slikto reklāmu blogs www.badad.lv savu darbību sāka 2007.gada 17.septembrī, reklāmas festivāla Golden Hammer laikā, un tā mērķis bija vērst sabiedrības uzmanību uz reklāmas industrijas ēnas pusēm - sliktas komunikācijas paraugiem. Blogā sliktās reklāmas tiek vērtētas vairākās kategorijās, un vērtējums ir atkarīgs tikai no portāla apmeklētāju balsojuma.

Par aizvadītajiem trīs darbības mēnešiem savu viedokli izsaka Ģirts Ozoliņš, viens no Badad.lv dibinātājiem: „Blogs industrijas speciālistu vidū ir guvis popularitāti. No portāla darbības sākumā līdz 2007.gada beigām Badad.lv tika iesūtītas un apskatītas 176 reklāmas. Badad.lv dalībnieki cer, ka blogs attaisnos uz to liktās cerības par pozitīvu ietekmi uz Latvijas reklāmas jomu kopumā, un reklāmdevēji un reklāmas veidotāji sāks pievērst lielāku uzmanību radītās komunikācijas kvalitātei. 2008.gadā, neilgi pirms reklāmas festivāla Golden Hammer, Badad.lv ir paredzējis organizēt sliktās reklāmas festivālu Zelta Tualetes Pods, kura laikā tiks apbalvoti gada sliktāko reklāmu veidotāji un reklāmdevēji visās Badad.lv kategorijās.”

Bloga lasītāju vērtējumā sliktākās reklāmas decembrī bija:

  • Sliktākais TV klips - žurnāla „Saldā Dzīve” pašreklāma un abonēšanas kampaņa.
  • Sliktākā reklāma internetā - logu plēvju lieltirgotāji un auto „tjūnētāji” Dartz.lv.
  • Sliktākā reklāma presē - Eiropas Hitu Radio.
  • Sliktākā vides reklāma - Veiksmīga abonēšana.
  • Speciālbalva - Christmas Nightmare - Origo Ziemassvētku atlaižu kampaņa.
  • Logo/identitātes kategorijā - Skonto apsardzes sabiedrības logotips.

Reklāmas aicinām apskatīt blogā www.badad.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties