Latvija piedalās Pirmajā Āzijas – Eiropas Kultūras un mākslas festivālā

Latvijas vēstniecība Ķīnā, 03.09.2009., 14:13

No 2. līdz 8. septembrim Latvijas vēstniecība Ķīnā pārstāvēs Latviju Ķīnas Kultūras ministrijas, Ārlietu ministrijas, Radio un Televīzijas administrācijas un Pekinas municipalitātes organizētajā Pirmajā Āzijas – Eiropas (ASEM) Kultūras un mākslas festivālā.

Pasākuma ietvaros paredzēti dažādi ASEM dalībvalstu kultūras pasākumi - koncerti, mākslas priekšmetu, grāmatu, monētu un pastmarku izstādes.

Pateicoties Latvijas Bankas un Latvijas Pasta atbalstam, šajā festivālā Pekinas iedzīvotāji un viesi varēs iepazīties ar Latvijas banknošu, monētu, jubilejas monētu un pastmarku kolekciju, kas būs apskatāma Pekinā, Valsts Centrālās bibliotēkas Kultūras un mākslas zālē.

ASEM ir daudzpusējs dialogs starp ES un Āzijas valstīm, kas tika uzsākts 1996. gadā, lai veidotu Eiropas un Āzijas partnerību. Vienīgais institucionālais ASEM instruments ir ASEF (Asia-Europe Foundation, izveidots 1997. gadā), kas ir balstīts uz bezpeļņas organizācijas uzbūves principa. ASEM sastāv no desmit Austrumāzijas valstīm, kas ir ASEAN (Association of Southeast Asian Nations) organizācijas dalībvalstis[1], 27 ES dalībvalstīm, Japānas, Dienvidkorejas, Ķīnas, Indijas, Pakistānas, Mongolijas, Eiropas Komisijas un ASEAN Sekretariāta. Latvija, pēc iestāšanās Eiropas Savienībā, kopā ar pārējām jaunajām ES dalībvalstīm tika uzņemta ASEM 2004.gadā.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties