Autoru dienas, Autoru nakts

Iveta Ratinīka, autoru biedrības AKKA/LAA Komunikācijas nodaļas vadītāja, 16.04.2008., 06:34

Arī šogad autoru biedrība AKKA/LAA turpina par tradīciju kļuvušo projektu “Autoru dienas, autoru nakts,” kas veltīts Pasaules Grāmatu un autortiesību dienai 23. aprīlī un Pasaules Intelektuālā īpašuma dienai 26. aprīlī.

Autoru dienās autorus pašus un sabiedrību autortiesību speciālisti informēs par autoru ieguldījumu Latvijas kultūrā un viņu autortiesībām, rīkojot atvērto durvju pasākumus - lekcijas Latvijas augstāko mācību iestāžu kultūras menedžmenta un radniecīgu specialitāšu studentiem - topošajiem kultūras menedžeriem, kā arī veidojot īpašu tematisku lappusi „Autoru, autoru” laikrakstā „Diena” 21.aprīlī, kas šogad īpaši akcentēs autortiesību jautājumus interneta vidē.

Šīgada Autoru naktī 24. aprīlī pirmo reizi jaunajā Rīgas Mākslas telpā (Rīgā, Kungu ielā 3) būs iespēja autoru klātbūtnē redzēt, dzirdēt un izjust dažādu mākslas veidu un žanru darbus uz vienu bezmiega nakti radītās Eizenšteina trepju mūzikas skatuves, Kino bulvārī, Gleznotāju ielā, Fotogrāfu kvartālā un Dzejnieku laukumā.

Autoru nakts programma!

 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
nezinitis, 23.04.2008. 11:11:26 (ip:91.188.41.153)
Komentāra reitings: 0

ieeja cik?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Cool, I've been looking for this one for a long time

StevenLig

Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

RobertSax

6Porno

Alena


ienāktreģistrēties