"Atvērto skapju diena" aicina uz lielo pavasara skapju tīrīšanu

Ksenija Mirošņika, 22.04.2015., 09:13

Pavasaris bieži tiek uzskatīts par spodrības laiku, kad no plauktiem notraucam ziemas putekļus un vēlamies atbrīvot telpas no visa liekā. Bet ko iesākt ar mantām, kas savu pielietojumu neatrod, tomēr ir lietošanas kārtībā un tās būtu grēks mest ārā?

"Atvērto skapju diena"Risinājums, kas kļūst arvien aktuālāks, ir nodot savas nevajadzīgās lietas citiem, kuri tās labprāt izmantos. Šādu iespēju piedāvās arī "Atvērto skapju dienas" tirdziņš 25. aprīlī pie t/c "Dole", kurā ikviens varēs iemainīt vai pārdot mantas, kuras pašam vairs nav nepieciešamas.

"Flea markets" jeb krāmu tirdziņi Rietumeiropas valstīs ir pierasta prakse, tos rīko pat reizi mēnesī un biežāk. Īpaši slavens ir krāmu tirgus "Lētais Jēkabs" Minhenē, Vācijā, kas jau ir kļuvis par svētkiem ar desmit gadu senām tradīcijām. Arī Skandināvijā ikgadēji notiek dažādi labdarības tirdziņi, kur var iegādāties teju visu – sākot no kafijas dzirnaviņām, kompaktdiskiem un grāmatām, līdz pat skapjiem un dīvāniem.

"Šādu tirdziņu burvība ir tā, ka par pārdevēju var kļūt ikviens, kuram ir noderīgas lietas, kas mājās vairs netiek izmantotas. Tāpat tā ir iespēja pircējiem iegādāties tādas "pērles", ko ikdienā veikalos neatrast," stāsta t/c "Dole" menedžere Liene Karpova.

Sekojot Eiropas tirdziņu tradīcijām, arī "Atvērto skapju dienā" pie t/c "Dole" varēs tirgoties gan ar dizaina priekšmetiem un mājsaimniecības precēm, gan apģērbiem un krāšņumlietām. Ikvienam interesentam, iepriekš piesakoties, būs iespēja saņemt bezmaksas vietu pie tirdzniecības galda, kur no plkst. 10.00 – 16.00 ērti izkārtot pārdošanai vai maiņai atnestās mantas.

"Iedzīvotāju lielā atsaucība, apmeklējot un piedaloties "Atvērto skapju dienā" pagājušajā gadā, liecina par to, ka cilvēki labprāt sev nevajadzīgo pārdod vai iemaina. Šāda prakse ir gan maciņam, gan dabai draudzīga, turklāt šogad 25. aprīlis ir arī lielā sakopšanas diena, tādēļ ar tirdziņu vēlamies veicināt nevajadzīgo lietu atkal izmantošanu, nevis to izmešanu atkritumos," piebilst t/c "Dole" menedžere Liene Karpova.

Lai piedalītos tirdziņā, nepieciešams līdz 23. aprīlim pieteikt savu dalību tirdzniecības centra informācijas centrā vai pa tālruni 67018545. Piedalīšanās mājsaimniecības lietu tirdziņā tikai privātpersonām un par dalību tajā nav jāmaksā.

Par t/c "Dole":

1997. gadā tika atvērts tirdzniecības centrs "Dole" un tas bija pirmais iepirkšanās centrs Latvijā, kas atbilda Rietumu standartiem. Patlaban "Dole "darbojas galvenokārt kā sava rajona vietējais centrs, kas piedāvā ikdienas preces, pakalpojumus par mērenām cenām, ērtu iepirkšanos un mājīgu gaisotni. Centrs ir papildināts ar mūsdienīgu infrastruktūru un jaunām tirdzniecības iespējām.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties