Mākslas darbinieku nams piedāvā atvērto Argentīnas tango stundu

Evija Novika, 22.01.2008., 09:31

Kursi pie pasniedzēja no Buenosairesas - Lucas Molina Gazcon 2008.gada 1.februāris - 1.marts.

Mākslas darbinieku nams 1.februārī plkst 19.00 aicina visus uz atvērto iepazīšanās nodarbību, kuru vadīs pasaules klases pasniedzējs no Buenosairesas Lucas Molina Gazcon, kurš tango dejo jau kopš 12 gadu vecuma. Kā tango dejotājs piedalījies tādas filmās kā : „The tango lessons”; „Tango” un „Evita”, kā arī ir vairāku starptautisko tango festivālu laureāts.

Apmeklējot bezmaksas tango meistarklasi 1.februarī, būs iespēja pieteikties uz dažāda līmeņa tango kursiem (sākot no iesācējiem)!

Sīkāka informācija un iepriekšēja pieteikšanās (vietu skaits ierobežots) : www.tangoriga.lv


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Madara (zalalapa@tvnet.lv), 15.06.2008. 11:15:31 (ip:81.198.173.86)
Komentāra reitings: 0

Vakar (14.06.2008) biju uz koncertu Jaunmoku pilī "Argentīnas Tango nakts". No saukums, jau skaists, tāpat arī ideja, noformējums, nu uz Bravo Biss, mākslinieki- paši labākie, tikai organizētība zem katras kritikas. Cilvēku bija ļoti daudz, pietam taadu, kuri bija braukushi ne no tuvaakaas apkaartnes...

Pasākums iesākās ar tango meistarklasēm ''Zirgu stallim augšā pie spoglja"...labi, zaliite ta ir mazinja, un gribetaju daudz, visi, ka silkes muca, karsti, bet nu, lai macitos vai nu ''Zirgu stallja zaaliite", vai nu pils ''Balta zaale"...a izvelejas tieši to, kas ir augsshstavaa... nez, varbuut ta bija pareizaak. Tad aizgaju uz jaunizveidoto lapeni pie pils dika...tur uz projektora laiž dažādus safilmetos tango preikšnesumus-interesanti.... un solinji, kur var apsesties un verot filmu, gan krasaina struklaka, gan bezmaz pilnais meeness, un laapas visapkart dikim un liepu alejai... nu super, nu taada romantika, taka pat laika apstaklji pasutiti iz shadu pasaakumu, tikai nesaprotu, kaadeelj pati vakara nagla- tango priekshnesums bija ''jasabazhz'' "Kolunnu zaalee"? Pietam iekārtojusm taads, ka pasha prieksha bija saklato galdinji VIP zonai, tad sekoja sakartotie kresli, kuri bija par maz...un cilveeki saaka staavet ejas starp tiem aizsedzot skatu aiz mugura ssedoshajiem...aiz muguras sedosjie saka sedet uz nenopirktajiem galdinjiem, bet tie, kas sedeja uz galdiem lika stavet uz kresliem, tiem, kas vinjiem aiz muguras... veinkarshi izgaja ara... nu veink smiekligi... daamas uz augstiem papezhiem, un greznos gerbos, un kungi uzvalkos dabuja stavet uz kresliem. Un Tas viss par 10 Ls...stavet uz kresliem. Kad meginajam laimi naudas atprasiishana- pils darbinieces saka tasnoties, ka biljetes atpaklaj netiks atgrieztas, jo:
1)Vinjas nebija rekinajushas ar tadu pieprasijumu;
2)Vinjas pašas lielos koncertos sava redzamibas pec ir stavejushas uz kresliem;
3)Mes biajam meistarklases, kur guvam dejas pamatus;
4)Pēc neredzeta koncerta, mums bus iepeja pastaigaties pa izgasmoto parku, kamer tisk novakti kresi, lai doties uz balli.
5) Bet gribeju koncertu redzet, jo pati tango nemaku, es gribeju ko skaistu apskatities, bet ta vieta sanaca stumdishanas ar elkonjiem.

Pietam, kaadeelj nevareja pardot biljetes vismaz ierobezhota daudzuma, lai tie, kas pirmie, tie ari redz...vai ari pashas dejas rikot tai jaunaja lapene... redzetu daudz vairak cilveku, un diezvai tik mezhoniga deja kustoties ari makslinieki nosaltu...un daba... nu ka jau teicu taka pasutita. Bet tagad domaju, ka es tur nebraukshu pat par velti...sacukots vakars, un izmesta nauda.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
best porn

Ludie

Theme site super 000*** rus.hc.lv

exBwCinKKa

<a href=www.win-rar777.com>best coefficient ever</a>

RichardExips


ienāktreģistrēties