Atkārtotu uzvedumu piedzīvo mūzikls “Gaismas ēnā”

Kristīne Petrova, 20.02.2008., 11:00

23. martā uz skatuves atgriežas mūzikls “Gaismas ēnā”, kas savu pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada rudenī un ieguva plašu skatītāju atsaucību.

Mūzikls stāsta par mūsdienu jaunieša dzīves cīņām, izvēlēm, patiesas mīlestības un dzīves jēgas meklējumiem.

Izrāde “Gaismas ēnā” ir krāšņs muzikāls uzvedums - to veido dažādu stilu orģināldziesmas, dejas, multimediju animācijas un grezni skatuves tērpi. Galvenās lomas izrādē atveido grupas “Vēstniecība” solists Valters Gleške un grupas “Secondchance” soliste Gunita Kairiša. Mūzikla tapšanā piedalījās mūziķis Igo Fomins, kā arī Dailes teātra aktieris Ainārs Ančevskis. Mūzikla režisore ir Līga Vilšķērsta.

Režisors Ģirts Sils par izrādi saka: „Mēs nākam šai pasaulē, lai iepazītu Mīlestību. Un Kāds ir parūpējies par to, lai mums būtu daudz iespēju to sastapt.”

Mūzikla pamatā ir jauna puiša dzīvesstāsts - viņš nav baudījis ģimenes mīlestību, jo viņa tēvs aizgāja bojā autokatastrofā, savukārt māte kopš šī notikuma dzīvo noslēgtu un aizņemtu dzīvi. Šis puisis ir ārēji stiprs un pārliecināts par sevi, tomēr dziļi sirdī ir vientuļš, nesaprasts un alkst īstas un patiesas mīlestības. Viņš cenšas savas sirds saucienus apslāpēt skaļās ballītēs, attiecībās ar meitenēm, tomēr viss beidzas bez sekmēm. Ko lai viņš atbild savai sirdij? To var uz laiku apklusināt, bet ne piemānīt.

Mūzikla galvenais varonis savas sirds ilgas izdzied dziesmā:

„Ko tu domā?” - es jautāju sirdij. „Ko tu gribi?” - vaicāju tai.
„Es gribu prieku neviltotu un laimi tūkstoš gadu garumā.
Es gribu pacelties spārnos un aizlidot tālu prom.
Un gaismu paturēt sirdī, to mūža garumā dot.
Vai tiešām mēs nolemti būrim, ar tukšumu sirdī būt?
Vai tiešām bez saules, bez vēja mēs varam laimīgi kļūt?..”

Sirds sāk jautāt aizvien skaļāk, līdz to sadzird Kāds, kurš spēj saprast mūs bez vārdiem, izprast līdz sirds dziļumiem un atbildēt uz visiem jautājumiem. Kas ir šis Viņš un kā sastapšanās ar Viņu maina šī jaunekļa dzīvi, par to uzzināsiet izrādē - 23. martā plkst. 18.00, kristiešu centrā “Prieka Vēsts”, Bērzaunes ielā 6, Rīgā.

Mūziklā piedalās muzikālā apvienība “Vēstniecība”, deju grupa “Christlike”, kā arī Dj Phraze (Artūrs Oliņš). Mūzikla horeogrāfe ir Agnese Brauere. Izrādē izmantoti tērpi no divām kolekcijām - jau atzinību guvušās Latvijas modes mākslinieces Katrīna Remesa-Vanagas kolekcijas, kā arī jaunās modes mākslinieces Daigas Zvirgzdiņas diplomdarba kolekcijas „Impulss”.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Džūle (dzuule@hhradio.lv), 20.02.2008. 23:59:27 (ip:89.191.108.101)
Komentāra reitings: 0

Buus lieliski.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties