Ata Ieviņa foto fotokolekcijas izstāde „Smeķis” Valmierā, mākslas „Galerijā Laipa”

Karlīne Cercina, 05.02.2008., 13:36

Valmierā, mākslas Galerijas „Laipa” 15. jubilejas gadā, piektdien, 8. februārī pulks. 15:00 atklās Ata Ieviņa fotoizstādi „Smeķis”. Izstāde galerijā būs apskatāma līdz 21.februārim.

Preses fotogrāfs un grafiķis Atis Ieviņš (1946) ir mākslinieks ar plašu radošo interešu loku. Sākot no 1972.gada viņš piedalījies tekstilmākslas, plakātu, lietišķās un grāmatu grafikas izstādēs, fotogrāfiski dokumentējis Andra Grīnberga performances un akcijas, noformējis interjerus. Viens no pirmajiem Latvijas stājgrafikā Atis Ieviņš sācis izmantot sietspiedes tehniku. Pērnajā gadā mākslas Galerijas „Laipa” telpās bija apskatāma Ata Ieviņa darbi, kuri veidoti sietspiedes tehnikā.

Šogad mākslas Galerijas „Laipa” mazajā izstāžu zālē tiks atklāta Ata Ieviņas fotoizstāde. Visu savu mūžu - kopš 1974. gada - Latvijas Mākslas Akadēmijas Tekstilmākslas nodaļas absolvēšanas Atis Ieviņš ir strādājis kā preses fotogrāfs, kura darbi izpelnījušies atzinību arī daudzās fotomākslas izstādēs.

Aicinām visus interesentus apmeklēt izstādes atklāšanu piektdien, 8. februārī, plkst. 15:00 mākslas Galerijas „Laipa” mazajā izstāžu zālē. Sarunas un gaisotne palīdzēs Jums labāk izprast Ata Ieviņa skatījumu uz ikdienišķām lietām.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties