ASV vēstniece Rīgā uzņems Brodvejas muzikālā teātra māksliniekus

Liene Jakovleva, 19.04.2007., 10:52

Rīga, 2007. gada 16. aprīlis – Ceturtdien, 19. aprīlī, ASV vēstnieces rezidencē plkst. 11:00 ASV vēstniece Latvijā Ketrīna Toda Beilija, LR Kultūras ministre Helēna Demakova, kā arī Dailes teātra direktors Aivars Līnis piedalīsies kopīgā preses konferencē par gaidāmo Brodvejas mūziklu koncertu, kas norisināsies 11.maijā Dailes teātrī.

Jau pēc trīs nedēļām Rīgā ieradīsies slavenais Brodvejas komponists Stīvens Švarcs, kurš šeit vadīs meistarklašu sēriju Latvijas skatuves māksliniekiem, kuru laikā viņiem būs iespēja apgūt Brodvejas mūziklu tehniku. Vizītes kulminācija būs 11. maija koncerts Dailes teātrī, kurā pieredzējuši Brodvejas muzikālo teātru mākslinieki izpildīs komponista labākās dziesmas.

Stīvens Švarcs ir hita Godspell autors, un viņa jaunākais mūzikls, Wicked, kopš 2003.gada rudens tiek izrādīts gan Brodvejas, gan Londonas teātros. Stīvens Švarcs ir saņēmis divas ASV Kinoakadēmijas balvas, kā arī Grammy balvu par mūziku filmai Pocahontas. Viņš ir mūzikas autors arī filmai The Prince of Egypt, kas viņam nodrošināja vēl vienu Kinoakadēmijas balvu par dziesmu When You Believe.


Viņš bijis nominēts piecām Tony balvām, kas ir Oskara balvas ekvivalents Brodvejā, un viņš ir vienīgais komponists vēsturē, kura trīs mūzikli izrādīti vairāk nekā 1500 izrādēs Brodvejā – katru dienu vairāk nekā četru gadu garumā.

Vēstniece Ketrīna Toda Beilija saka: „Es ļoti priecājos par šo koncertu, un es vēlos pateikties ministrei Helēnai Demakovai par atbalstu šim projektam, kā arī Dailes teātra direktoram par gan lielu, gan mazu, bet būtisku detaļu nodrošināšanu. Man vissvarīgākais šķiet tas, ka pēc Stīvena un viņa draugu viesošanās Dailes teātris varēs iestudēt pats savu Brodvejas mūziklu. Es novēlu komandai veiksmi, un ceru tikties ar jums Dailes teātrī 11. maijā.”


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties