„Arsenālā” viesojas kolorītais mākslinieku pāris Niks un Nensija Felpsi

Zane Dzene, 17.09.2008., 06:44

Piektdien, 19. septembrī no plkst. 14:00 līdz 16:00, viesnīcā „Europa City Riga Hotel” (Brīvības 199c) Niks un Nensija Felpsi vadīs lekciju „Multenes un meldiņi” („Toons and Tunes”), kas būs ekskurss animācijas kino vēsturē un to pavadošajā mūzikā.

Niks Felpss ir viens no slavenākajiem mūsdienu animācijas filmu komponistiem un mēmo filmu apskaņotājiem. Viņa radošajā CV ir arī ieraksti, kas veidoti kopā ar Tomu Veitsu, dzīvās uzstāšanās ar tādiem mūzikas grandiem kā Tonijs Benets, Frenks Zapa un daudziem citiem… Niks Felpss apskaņojis arī daudzas leģendāras mēmās filmas, piemēram, Friča Langa „Metropolis”, G.V. Pābsta „Pandoras lāde” un Bastera Kītona „Šerloks Juniors”, un citas. Nensija Felpsa ir pasniedzēja, kura lasa lekcijas vairākās Eiropas universitātēs, raksta un analizē procesus mūsdienu animācijā, ir viena no ASIFA biedrēm, kā arī atlasa filmas vairākiem pasaules animācijas filmu festivāliem.

19. septembra vakarā visi interesenti ir laipni aicināti uz „Arsenāla” klubu „I Love You” bāru, kuru plkst. 21:00 sašūpos Nika Felpsa dzīvais koncerts. Šis koncerts kalpos kā lieliska muzikāla atslodze gan tiem, kas „Arsenāla” laiku pavada skrējienā no viena kinoteātra uz otru, uzsūcot visdažādākās, negaidītākās, kontrastainākās kino pieredzes, gan tiem, kas lēni un mierīgi asimilē kino svētku radītās sajūtas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties