Argentīniešu tango dziedātājs Rolando Pomo 8.decembrī Rīgā

Aigars Stirna, 05.12.2007., 12:59

Sestdien, 8.decembrī, no 21.30-2.30 Argentīnas tango deju vakarā (milongā) Kultūras un austrumu cīņu centrā "Heiankai", Maskavas ielā 1, uzstāsies pazīstamais Zviedrijā dzīvojošais argentīniešu dziedātājs un ģitārists Rolando Pomo un mūziķi no Latvijas - Dzintars Beitāns, Mārtiņš Zilberts un Māris Ārents.

Ar paraugdemonstrējumiem milongas laikā uzstāsies Ilona un Salvadors Riosi (Vācija).

Par „tango vēstnieku” Zviedrijā dēvētais mūziķis Rolando Pomo jau labi pazīstams Latvijā - š.g. jūlijā viņš kopā ar Dzintaru Beitānu un Fernando Marzāna kvintetu no Argentīnas piedalījās kritikas un publikas atsaucīgi uzņemtajā koncertā „Viva Tango” Lielajā ģildē, bet septembrī kopā ar vietējiem mūziķiem uzstājās brīvdabas tango vakarā Vecrīgas ielās. Rolando Pomo ar Dzintaru Beitānu ir uzstājies arī Argentīnā, kur viņš š.g. jūnijā prezentēja savu jauno mūzikas albūmu „Barrio de Tango”.

Vakara laikā ar paraugdemonstrējumiem uzstāsies arī pieredzējušie tango dejotāji un skolotāji, Vupertāles tango festivāla (Vācija) ilggadēji pasniedzēji Ilona un Salvadors Riosi, kuri nedēļas nogalē centrā „Heiankai” vadīs tango semināru. Vakaru vadīs Aigars Stirna, kurš ir gan Argentīnas tango pasniedzējs, dejotājs un DJ, gan Argentīnas tango deju studijas „Tangostudio” vadītājs. Ieejas maksa 8.decembra tango vakarā: 4 LVL.

Kultūras un austrumu cīņu centrā "Heiankai", Maskavas ielā 1, Argentīnas tango deju vakari, tā sauktās, milongas parasti notiek katru piektdienu. Bieži centrā viesojas pasaulē pazīstami tango pasniedzēji un mūziķi. Piektdien, 21.decembrī no 21:30 līdz 3:30 centrā „Heiankai” notiks Ziemassvētku milonga, bet 28.decembrī - Milonga Jaunā gada noskaņās. Abās šajās milongās uzstāsies mūziķu duets no Argentīnas - Martins Alvarado (balss, ģitāra) un Klaudio Konstantini (bandoneons, taustiņinstrumenti). Martins Alvarado ir viens no talantīgākajiem mūsdienu jaunajiem Argentīnas tango dziedātājiem, viņa repertuārā ir gan tango „zelta klasika”, gan Astoras Piacolas un citi "Tango Nuevo" skaņdarbi. Martins uzstājies koncertos Nīderlandē, Zviedrijā, Spānijā, Krievijā u.c., viņš ir viens no tango festivāla Somijā organizētājiem. Šajā Eiropas turnejā Martinu pavada Klaudio Konstantini - talantīgs pianists un bandoneonists. Ieejas maksa 21. un 28.decembra milongās- 7 LVL.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties