Mākslas darbinieku namā notiks Argentīnas tango meistarklases pie pasniedzējiem no Sanktpēterburgas

Diāna Āboliņa, 15.09.2008., 10:34

No 16. līdz 19. septembrim pašā Rīgas centrā - Mākslas darbinieku namā, notiks Argentīnas tango meistarklases, kuras vadīs talantīgi pasniedzēji no Sanktpēterburgas - Artjoms Majorovs un Jūlija Osina.

moIevada nodarbība 16. septembrī 18:00 - bezmaksas.

Tiem, kas nav pazīstami ar Argentīnas tango, tiek dāvāta lieliska iespēja bez maksas piedalīties ievada nodarbībā, kas notiks 16. septembrī no 18:00 līdz 19:15.

Meistarklases notiks trīs grupās:

Iesācējiem - no 17. septembra līdz 19. septembrim 18:00;

Dejotājiem ar nelielām priekšzināšanām - no 16. septembra līdz 19. septembrim 19:30;

Dejotājiem ar pieredzi - no 16. septembra līdz 19. septembrim 21:00.

Apgūtos soļus varēs izmēģināt tango praktikā 18. septembrī 22:30 un Milongā 19. septembrī 22:30.

Abonementus iespējams iegādāties līdz 14. septembrim uz vietas Mākslas darbinieku namā, Vaļņu ielā 9 (ieeja no Zirgu ielas).

Pēc 14. septembra un meistarklašu laikā būs iespējams iegādāties biļetes uz atsevišķām nodarbībām, kā arī uz tango praktiku un Milongu.

Artjoms Majorovs un Jūlija Osina ir Buenosairesā 2007. gadā notikušā 5. Argentīnas tango pasaules čempionāta laureāti kategorijā „šovs” un finālisti kategorijā „salons”. Kā arī 1. un 2. Krievijas tango čempionāta laureāti kategorijā „salons” un 2. Krievijas tango čempionāta uzvarētāji kategorijā „šovs”.

Kā dalībnieki piedalījušies pasaulslavenajā Karlosa Gardela tango šovā. Un šobrīd kā solisti piedalās Sanktpēterburgas Muzikālās komēdijas teātra izrādē „Sapņi par tango” un Maskavas MusicHall izrādē „Trīs mīlas stāsti”

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties