Argentīnas tango deju studija „Tangostudio”

Aigars Stirna, 03.04.2008., 06:19

3. un 6.aprīlī bezmaksas Argentīnas tango nodarbības un paraugdemonstrējumi centrā „Heiankai”, jauni kursi no 7.aprīļa!

Ceturtdien, 3.aprīlī 19.30 un 21.00, un svētdien, 6.aprīlī 13.30 un 15.00 Kultūras un austrumu cīņu centrā "Heiankai", Rīgā, Maskavas ielā 1, Argentīnas tango deju studija „Tangostudio” organizē atvērto durvju dienas un visus Argentīnas tango interesentus aicina uz atklātām nodarbībām, kuras vadīs studijas „Tangostudio” pasniedzēji Aigars Stirna un Ginta Opmane. Ieeja bezmaksas!

Argentīnas tango degustācijas - iepazīšanās ar tango deju un mūziku - iesācējiem notiks ceturtdien, 3.aprīlī 19.30 un svētdien, 6.aprīlī, 15.00. Vēlams paņemt maiņas apavus dejošanai, jo būs iespēja ne tikai vērot pasniedzēju paraugdemonstrējumus, bet arī pašiem iemācīties tango pamatsoļus! Varēs arī pieteikties kursiem.

Ceturtdien, 3.aprīlī 21.00, un svētdien, 6.aprīlī 13.30 notiks atklātās stundas dejotājiem ar pieredzi: Tango de Salon un Milonguero stili, Tango Classico un Tango Nuevo, iepazīšanās ar pavasara kursu un speciālo nodarbību saturu.

No 7.aprīļa deju studija „Tangostudio” aicina visus uz jauniem Argentīnas tango kursiem pie pasniedzējiem Aigara Stirnas un Gintas Opmanes.

Ar jaunām idejām pēc mācībām pie slavenajiem tango meistariem Gustavo Naveiras un Žizeles Annes, Mariano „Chicho” Frumboli un citiem pasniedzējiem Argentīnā, Ginta un Aigars piedāvā iesācējiem bez tango priekšzināšanām un dejotājiem ar pieredzi apgūt un papildināt gan tango, gan milongas (deja ātrākā ritmā) iemaņas grupās, gan speciālās tematiskās nodarbībās. Kursi un nodarbības sākot ar 7.aprīli notiks dažādās vietās Rīgā: Kultūras un austrumu cīņu centrā "Heiankai" (Maskavas ielā 1), a/s „Lattelecom” telpās (Vaļņu ielā 30, Vecrīgā) un Hanzas vidusskolā (Grostonas ielā 5, netālu no sporta arēnas „Rīga”). Kursiem var pievienoties jebkurā laikā, arī bez deju partnera (partneres).

Tuvāka informācija par kursiem, deju vakariem un citām studijas „Tangostudio” aktivitātēm internetā: www.tangostudio.lv . Pieteikšanās kursiem rakstot uz e-pastu aigars@tangostudio.lv vai zvanot pa tālr. 26344457.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties