Ar tradicionālo motociklu parādi atklās 2015. gada motosezonu

Arnis Blodons, 23.04.2015., 12:18

Ik gadu pavasaris ir laiks, kad no ziemas guļas tiek izvilkti dažāda kaluma motocikli. Par tradīciju ir kļuvuši arī sezonas atklāšanas svētki pie t/c "Mols" un motociklistu parāde, kas šogad notiks 26. aprīlī, ļaujot vienkopus satikties daudziem moto entuziastiem un visiem interesentiem iepazīties ar motobraucējiem, viņu spēkratiem un to ekipējumu.

Motosezonas atklāšana"Pagājušajā gadā motosezonā pulcējās ap 5000 motociklu un arī šogad sagaidām lielu motobraucēju atsaucību. Pasākums, kuram starts tiek dots pie t/c "Mols", jau kļuvis par tradīciju, kas moto entuziastu aprindās tiek gaidīts ar ilgu un rūpīgu gatavošanos. Tas nodrošina to, ka arī skatītājiem nebūs garlaicīgi, jo tos priecēs elpu aizraujoši dalībnieki – moto entuziasti, kas visu ziemu strādājuši, lai savus motociklus sagatavotu sezonas atklāšanas pasākumam. Jau ierasts, ka daudzi amatieri aktīvi pārveido un pārbūvē savus spēkratus, lai gan pašiem, gan skatītājiem būtu prieks uz tiem skatīties, tādēļ viennozīmīgi varu teikt, ka garlaicīgi nebūs!" pauž Motoklubu asociācijas pārstāvis Arnis Blodons.

Svētdien jau no pulksten 10.00 pie t/c "Mols" sāksies motobraucēju pulcēšanās, treniņbraucieni un gatavošanās lielajam parādes braucienam. Pulksten 13.00 motociklisti dosies sezonas atklāšanas parādē, izbraucot no t/c "Mols" un dodoties pa Salu tiltu, Mūkusalas ielu, Raņķa dambi, Vanšu tiltu un caur Pils laukumu nonākot 11. novembra krastmalā. Tur ar plašu izklaides un kultūras programmu līdz pulksten 18.00 turpināsies sezonas atklāšanas svētki.

Pasākuma laikā t/c "Mols" būs apskatāma arī izstāde "Latvijas Gada Motocikls 2015", kurā aplūkojami jaunākie motocikli, mākslas darbi un motociklu modelīši, kā arī ikvienam ir iespēja izpētīt to, kādu apģērbu vilkt, braucot ar "čoperi", "baiku", tūrisma braucienā vai piedzīvojumu meklējumos.

"Uzlabojoties laika apstākļiem, motocikls kļūst par arvien ierastāku transporta līdzekli. Arī pie t/c "Mols" esam novērojuši, ka motobraucēju skaitam Latvijā ir tendence pieaugt un katru pavasari motociklu svētku svinētāju skaits kļūst lielāks. Tam par godu pagājušajā gadā svinīgi atklājām pirmo motociklu stāvvietu un tāpat ik gadu priecājamies piedalīties motociklu īpašnieku gada nozīmīgākajos svētkos – motosezonas atklāšanā. Sezonas starts no t/c "Mols" ir kļuvis par ikgadēju tradīciju, pulcējot gan motociklu mīļotājus no visas Latvijas, gan daudzus skatītājus, kuri ar lielu interesi apmeklē šo pasākumu.," stāsta t/c "Mols" menedžere Una Tukiša.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties