Akcijas „Daba. Resursi. Cilvēks.”

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 30.04.2008., 12:20

Akcijas „Daba. Resursi. Cilvēks.” ietvaros mainīs lietotus celofāna maisiņus vai plastmasas pudeles pret auduma maisiņiem un dosies „nūjot”.

Sestdien, 3.maijā, no plkst.11.00 Valkā norisināsies akcija „DABA. RESURSI. CILVĒKS.” Pasākumu organizē Valkas pilsētas Jauniešu dome, pensionāru klubs „Zelta rudens”, biedrība „Jauniešu klubs „Pēda”” un 11.Valkas mazpulks.

No plkst.11.00 līdz plkst.13.00 Lugažu laukumā būs izstādīti informatīvie stendi un ikviens interesents varēs saņemt speciālistu komentārus par resursu taupīšanu. Galvenās tēmas ir - fakti par dabas resursu izšķērdēšanas draudiem, videi draudzīga rīcība ikdienā (atkritumu šķirošana un dabas resursu saudzīga lietošana), Latvenergo stendi par resursu taupīšanu un SEB informācija par kredītu iespējām daudzdzīvokļu mājām.

Tajā pat laikā notiks 2 interaktīvās spēles bērniem un pieaugušajiem - „Ūdens piliena ceļš” un „Cilvēks un putni”. Savukārt, akcijas „Neizmet - apmaini!” ietvaros būs ekskluzīva iespēja apmainīt 20 lietotus celofāna maisiņus vai 10 plastmasas pudeles pret jaunu auduma maisiņu.

Plkst.13.30 Valsts un pašvaldību iestāžu nama konferenču zālē (Valkā, Beverīnas ielā 3, 2.stāvā) sāksies filma par ūdeni. Pēc filmas noskatīšanās, visi atkal tiks aicināti uz Lugažu laukumu, lai piedalītos akcijā „Nūjo vesels!”. Katram akcijas dalībniekam būs vienreizēja iespēja izmēģināt, kā tas ir „nūjot”, dodoties nelielā pārgājienā uz ūdens ņemšanas vietu pie Valkas brīvdabas estrādes. Aicinājums ikvienam „nūjotājam” paņemt līdzi mugursomā lielu pudeli, ko piepildīt ar ūdeni. Par nūjām parūpēsies pasākuma organizatori.

Plkst.17.00 Beverīnas ielas 3 zālē būs vēl viena filma par globālo sasilšanu. Akcija noslēgsies Lugažu laukumā ar koncertu „Mēs - par dzīvību!”, kurā piedalīsies „Totalhead” (Igaunija), „Insomnia”, „Ambrosia”, „Butter in fly”, „360 V” un citas grupas.

Pasākums notiek projekta MODEL (Management Of Domains related to Energy in Local authorities - Enerģijas sfēru menedžments vietējās instancēs), aktivitātes - Pašvaldības Inteliģentas Enerģijas dienu organizēšana (Municipal Intelligent Energy Days-MIED) ietvaros.

Pasākumu atbalsta Sociālās ekonomikas fonds, SEB Unibanka un Valkas pilsētas dome.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Par Koelju, 29.03.2010. 17:26:49 (ip:78.84.202.106)
Komentāra reitings: 0

Paulu Koeļu par nūjošanu: “Tas tik ir atklājums!”
Brazīlijas rakstnieks Paulu Koeļu ir viens no visvairāk lasītajiem rakstniekiem pasaulē - viņa grāmatas ir izdotas 150 valstīs, 65 valodās un vairāk kā 85 miljonos eksemplāru. Šajā rakstā Paulu Koeļu apraksta savu nūjošanas pieredzi - http://nujotajiem.lv/lat/nujotajiem/jaunumi/?n=37

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties