Aicinām visus doties aizraujošā ceļojumā grāmatu un animācijas filmu pasaulē!

Kristīne Eižvertiņa, 16.04.2009., 10:06

Ceturtdien, 16. aprīlī, plkst. 16.00 Grāmatu namā "Valters un Rapa", Bērnu un jauniešu literatūras mēneša ietvaros viesosies – rakstnieks, aktieris, režisors, un mākslinieks Māris Putniņš!

putninsVisiem interesentiem būs lieliska iespēja uzzināt kā top animācijas filmas, filmu scenāriji, uzzināt sev interesējošas lietas par jaunāko filmu "Mazie laupītāji", kā arī par piedzīvojumu romāniem "Mežonīgie pīrāgi". Konkursi, radošās darbnīcas, autogrāfi!
Īpašais pārsteigums – uz brīdi Grāmatu nams "Valters un Rapa" pārvērtīsies par īstu "Avārijas Brigāde" kinoteātri, kurā tiks demonstrētas iemīļotās animācijas filmas, kā arī tiks izrādītas bildes no jaunās spēlfilmas "Mazie laupītāji" filmēšanas!
Māris Putniņš ir scenāriju autors un mākslinieks vairākām filmām, tostarp seriāliem "Avārijas Brigāde", "Munks un Lemijs", pilnmetrāžas filmai "Trīs musketieri" un jaunajai ģimenes spēlfilmai "Mazie laupītāji".
Māra Putniņa piedzīvojumu romāni bērniem, tapuši apgādā "Valters un Rapa" – "Mežonīgie pīrāgi", "Mežonīgie pīrāgi un Pelmeņkatepetls", "Mežonīgie pīrāgi un Lielais Indriķis", "Mežonīgie pīrāgi un pildītie pipari" – ir kļuvušas par vienām no lasītākajām bērnu grāmatām Latvijā.

Uz tikšanos Grāmatu namā "Valters un Rapa", Rīgā, Aspazijas bulvārī 24!
Ieeja: bez maksas!

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties