Aicinām uz ceļojošo izstādi „Buru foto 2007”

Latvijas Zēģelētāju savienības izpilddirektore Ilze Prūse, 16.04.2008., 07:02

Sestdien, 2008. gada 19. aprīlī plkst. 11.00 Latvijas Sporta muzejā, Alksnāja ielā 9, Vecrīgā tiks atklāta ceļojošā izstāde „Buru foto 2007”.

Autors - Heino ElnionisIzstādes autori ir burātāji un viņu draugi, tādējādi izstāde ir tikpat romantiska un azartiska, koša un harmoniska, videi draudzīga un tehnoloģiska - kā burāšana! Izstādē iekļautas 22 fotogrāfijas, un tās atspoguļo ne vien dažādus burāšanas veidus (ledus burāšana, vindsērfings, kreiserburāšana u.c.), bet arī burātāju dzīvi (jahtklubi, personības un daba).

Ceļojošās izstādes „Buru foto 2007” mērķis ir popularizēt sporta un atpūtas burāšanu kā ne vien videi draudzīgu un veselīgu, bet arī tradīcijām bagātu un tehnoloģiski inovatīvu laika pavadīšanas veidu.

2008. gada laikā izstāde „Buru foto 2007” apceļos dažādas pie ūdeņiem Latvijā izvietotas pilsētas un apdzīvotas vietas. Un, kā stāsta izstādes ceļojuma plānotāji, izstādes nākamā pieturvieta būs Usmas jahtklubs, kas atrodas Usmas ezera krastos. Savukārt Latvijas Sporta muzejs būs izstādes ceļojuma sākums un nobeigums.

Latvijas Sporta muzejā ceļojošā izstāde „Buru foto 2007” būs aplūkojama no 19. aprīļa līdz 22. maijam, kā arī 2008. gada decembrī. Izstādi veidojusi Latvijas Zēģelētāju savienība, un tas ir pirmais šāda veida pasākums Latvijas burāšanas vēsturē.

Fotogrāfijas izstādei no gandrīz 500 darbiem, kas tika iesūtīti konkursam „Buru foto 2007”, izvēlējās žūrijas komisija, kurā ietilpa AS „Diena” valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens, kādreizējais Latvijas ministru prezidents un Latvijas Zēģelētāju savienības goda prezidents Māris Gailis, viens no Latvijā pazīstamākajiem fotogrāfiem - burātājs Gatis Rozenfelds, „Sony Alfa” spoguļkameru sūtnis Valdis Brauns, kā arī mākslinieks un „Latvijas burāšanas gadagrāmatas 2007” dizaina autors Rihards Delvers.

Autori, kuru darbi iekļauti izstādē: Ināra Aile, Juris Ailis, Mārcis Baltskars, Andrejs Buls, Ģirts Fišers Blumbergs, Ansis Cālītis, Heino Elnionis, Raimonds Ivanovs, Baiba Lāce, Anna Novikova, Egīls Taube un Arvīds Šimis.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties