Aicinām meklēt dzirkstošāko Latvijas slavenību un dejot salsu

Juta Vanaga, 17.07.2008., 08:18

Salsa izraisa emocijas! Lai gan mēs nevaram lepoties ar dienvidniecisko temperamentu, salsas deju laukumos iet patiešām karsti!

Pārliecināties par to klātienē būs iespējams š. g. 15. - 17.augustā piektajā pēc kārtas Latvijas Salsas festivālā, kuru organizē Deju centrs „Nianse”. Tā kā šis ir jubilejas gads festivālam, šogad tas būs daudz krāšņāks un aizraujošāks ikvienam šīs kaislīgās dejas cienītājam.

Neskatoties uz to, ka līdz Latvijas Salsas festivālam vēl ir atlicis mēnesis, Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja sākt iejusties tā atmosfērā. Saistībā ar festivālu pirmo reizi no 14. līdz 26.jūlijam noris konkurss „Dzirkstošākā Latvijas slavenība”, kura mērķis ir noskaidrot to sievieti un vīrieti, ar kuru vislabprātāk salsu dejotu mūsu valsts iedzīvotāji. Lai nobalsotu par tīkamāko slavenību, ir nepieciešams vai nu piezvanīt uz 1180 un atbildēt uz operatores jautājumiem, vai arī aizpildīt anketu, norādot, kāda, jūsuprāt, ir dzirkstošākā Latvijas slavenība un kāpēc jūs vēlētos dejot tieši ar viņu. Anketa ir pieejama mājas lapā www.nianse.lv un t/c „Galerija Centrs”.

Visiem balsotājiem ir iespēja iegūt dažādas vērtīgas balvas: pirmkārt, 20 ielūgumus uz Grand Salsa Party Reval Hotel Latvija, 16. augustā, otrkārt, 4 „Full pass” uz visiem Latvijas Salsas Festivāla deju pasākumiem 15. - 17.augustā, treškārt, 4 dāvanu kartes, kas dos iespēju apmeklēt Deju Centra „Nianse” deju kursus no 2008. gada septembra līdz 2009. gada janvārim.

Papildus šīm lieliskajām balvām visiem balsotājiem ir izredzes pašiem kļūt par visvairāk balsu saņēmušās slavenības deju partneri, jo izvēlētā slavenība pēc aizpildītajām anketām izvēlēsies deju partneri. Laika posmā no 28.jūlija līdz 16.augustam abi slavenību pāri tiks apmācīti un uz 16.augusta Grand Salsa party tiks sagatavots iespaidīgs salsas šovs.

Balsojiet par dzirkstošāko slavenību un, iespējams, jums būs lemts piepildīt savu lielāko deju sapni Latvijas Salsas festivālā!

Tā kā Latvijas Salsas festivāls ir lielākais šāda veida festivāls Baltijā, pasākuma programmā ir paredzētas vairāk kā 35 nodarbības ar pasaulē atzītākajiem pasniedzējiem, fantastiski deju šovi, atraktīvas sacensības un daudzi citi patīkami pārsteigumi. Festivāla dalībnieki varēs ne tikai piedalīties dažādos sarīkojumos un baudīt neaizmirstamus vakara priekšnesumus, bet arī ļauties dejai uz Salsas kuģīša karsto karību ritmu pavadībā.

Atgādināsim, ka pērn festivālā piedalījās vairāk kā 500 dalībnieku ne tikai no Latvijas, bet arī no Itālijas, Spānijas, Vācijas, Skandināvijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas. Tā kā festivāls pastāvīgi attīstās, šogad Latvijas salsas festivālā būs pārstāvētas vairāk kā divdesmit valstis un tiek plānots, ka dalībnieku skaits sasniegs tūkstoti. Arī deju pasniedzēju sastāvā šogad būs vēl vairāk pasaules līmeņa meistaru. Kopā piektajā Latvijas Salsas festivālā piedalīsies vairāk kā desmit pasaules līmeņa salsas deju meistari: izcilākā salsas zvaizne Edie, the Salsa Freak (ASV), viens no pieprasītākajiem pasniedzējiem Maykel Fonts (Kuba), Miguel Verdecia (Kuba, Somija), Tamambo (Anglija) un daudzas citas salsas zvaigznes.

Svarīgi atzīmēt, ka šogad Latvijas Salsas festivāls būs arī Rīgas svētku sastāvdaļa, tādēļ līdz šim iespaidīgākā salsas dejošana gaidāma festivāla "afterparty", kas notiks 17.augustā uz lielās skatuves 11. novembra krastmalā. Uz skatuves būs baudāms salsas orķestris, krāšņi šovi un dejas. Jāpiebilst, ka festivāla ietvaros ir paredzēts arī krāšņs pasākums t/c „Galerija Centrs”, kur 15.augusta vakarā starp abām lielveikala daļām varēs ne tikai iemācīties salsas soļus, bet arī piedalīties dažādās atrakcijās un vērot iespaidīgus šovus.

Aicinām uz Latvijas Salsas festivālu ikvienu, kuru neatstāj vienaldzīgu iekvēlinoši ritmi un dejas ar uguntiņu!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties