Aicinām uz diskusiju ar žurnālistu Andreju Volmāru

Marta Podniece, 08.05.2009., 21:09

12.maijā plkst. 12:30 LU Sociālo zinātņu fakultātē (Lomonosova iela 1a) 203. telpā uz sarunu par kultūras nozari žurnālistikā aicina žurnālistu organizācija FEJS (Forum for European Journalism Students) Latvija.

fejsDiskusijā piedalīsies Latvijas Televīzijas paaudzēs mīlētais žurnālists Andrejs Volmārs, kurš ne vien visu dzīvi ir veltījis žurnālistikai, ik dienas ziņojot par jaunumiem kultūras dzīvē, bet arī, pateicoties uzkrātajai pieredzes bagāžai, ļauj skatīt Latvijas kultūras dzīvi no dažādiem skatu punktiem.
Kas ir un kas nav kultūras žurnālistika? Kas mainījies laikiem līdzi Latvijas kultūras aktualitātēs? Kā kultūras žurnālistika izdzīvo uz slikto ziņu fona? Kas būtu jāzina mūsdienu žurnālistam, veidojot sižetus par kultūras tematiku? Vai ir savienojami arī citi žurnālistikas žanri? – to un daudzus citus jautājumus diskusijas laikā klātesošajiem būs iespēja uzzināt no pieredzējušā kultūras notikumu interpretētāja Andreja Volmāra.
Diskusija turpina ciklu Aci pret aci ar žurnālistu, ko 2008. gada decembrī ar diskusiju par kara žurnālistiku uzsākusi FEJS Latvija. Iepriekšēja pieteikšanās interesentiem nav nepieciešama.

Nevalstiskā bezpeļņas organizācija FEJS (Forum for European Journalism Students) Eiropā aktīvi darbojas kopš 1988. gada vairāk nekā 30 valstīs. Kopš 2008. gada augusta FEJS grupa izveidota arī Latvijā (FEJS Latvija) - tā ir ne tikai oficiāla organizācija, bet arī iespēja satikties žurnālistikā ieinteresētiem cilvēkiem, diskutēt par Latvijas un pasaules žurnālistikas tendencēm. Vairāk par FEJS starptautisko organizāciju skatīt fejs.org/ , savukārt par FEJS Latvija – mājaslapā lv.fejs.orgun portāla draugiem.lv domubiedru grupā "FEJS Latvija".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties