Aicina jauniešus pieteikties iecietības braucienam

Liene Jankovska, „Liepājas Jaunatnes centrs” sabiedrisko attiecību speciāliste, 20.03.2009., 18:18

Liepājas Jaunatnes centrs aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem pieteikties "Iecietības braucienam", kas norisināsies Vācijas, Dānijas robežās no 22. līdz 25. aprīlim.

jIzglītojošās ekskursijas mērķis ir veicināt iecietību starp dažādām kultūrām un zināšanas vēsturē. Brauciens dot iespēju jauniešiem izpētīt Baltijas jūras reģiona valstu vēstures atšķirības, kā arī rast vienojošo šo valstu nākotnē. Tiks aplūkotas arī problēmas, kuras pastāv iecietības jomā Eiropas Savienībā. Brauciena laikā jaunieši varēs apskatīt vēsturiskas vietas, iepazīties ar mutvārdu folkloru, kā arī kopīgi iztēloties kāda būs Baltijas jūras reģiona valstu kopīgā nākotne.

Braucienam tiek aicināti pieteikties jaunieši, jauniešu nevalstisko organizāciju pārstāvji, skolotāji un jaunatnes darbinieki. Dalībnieku vecumam jābūt no 15 līdz 25 gadiem.

"Iecietības brauciens", kura laikā jauniešiem būs iespēja paciemoties gan Vācijā, gan Dānijā tiek rīkots Projekta "Dažāda vēsture – vienota nākotne" ietvaros. Iecietības brauciens tiek rīkots katru gadu.
Uzziņai: Projekts "Dažāda vēsture – vienota nākotne" sastāv no trim galvenajām daļām Baltijas pilsētu savienības ietvaros: vienotas informācijas sistēmas izveidošanu, brīvprātīgā darba attīstību un jauniešu nevalstisko organizāciju atbalsta tīkla veidošanu. Projekta kopējās izmaksas ir 390 316 eiro. Kā partneri tajā darbojas Liepāja, Kalmāras pašvaldība Zviedrijā, Koldinga (Dānija), Tallina (Igaunija) un Baltijas pilsētu savienības sekretariāts Polijā. Liepājas pašvaldība nodrošina projekta līdzfinansējumu 7636,88 eiro ik gadu.

Sešiem Liepājas jauniešiem būs iespēja bez maksas iepazīties ar Vācijas – Dānijas kultūras dažādību, vēstures īpatnībām un uzzināt par iecietību. Lai pieteiktos, jauniešiem līdz 24. martam plkst. 18:00 jāatsūta sava motivācijas vēstule uz e-pastu: ljc@jauns.lv.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
GKM (gundars@hc.lv), 21.03.2009. 13:15:46 (ip:81.198.173.161)
Komentāra reitings: 2.942

Jēga tikai Liepājniekiem...

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties