Tiks apbalvotas 2006.gada labākās nevalstiskās organizācijas

Ilze Šēfere, 09.03.2007., 08:26

Šī gada 15.martā plkst. 16:00 noritēs NVO Institūta prēmijas 2006.gada labākajai NVO pasniegšanas ceremonija.

2006.gada labākās NVO titulu un prēmiju 1000 latu apmērā saņems tā organizācija, kas visveiksmīgāk darbojusies pagājušajā gadā. Līdztekus galvenajai prēmijai, organizācijas saņems balvas sekojošās nominācijās: “Labākā inovācija”, “Labākā līdzekļu piesaistītāja”, “Līderis NVO atpazīstamībā” un “Ieguldījums reģiona attīstībā”.

Turpinot veiksmīgi iedibināto tradīciju un ņemot vērā lielo organizāciju atsaucību, arī šogad NVO Institūts izsludināja prēmiju gada labākajām organizācijām, lai veicinātu sabiedriskā labuma organizāciju darbības attīstību, popularizējot organizāciju veiksmes stāstus un inovācijas.

Šogad konkursa organizētāji saņēma 92 organizāciju pieteikumus, no kuriem atbilstoši nolikumam bija 81 pieteikumi. Tos, balstoties uz NVO Institūta izstrādātajiem kritērijiem, izvērtē, nominēšanai un balvām virza neatkarīga žūrija. Žūrijā piedalās Īpašu uzdevumu ministrs sabiedrības integrācijas lietās Oskars Kastēns, Labklājības ministre Dagnija Staķe, Finanšu ministrijas pārstāve Irita Lukšo, AB.LV Sabiedriskā labuma fonda valdes priekšsēdētājs Mareks Indriksons, Baltijas – Amerikas Partnerattiecību programmas direktore Ieva Morica, Latvijas Televīzijas žurnāliste Inta Lase, laikraksta “Diena” žurnāliste Ieva Alberte, portāla Delfi redaktors Ingus Bērziņš, Latvijas Avīzes žurnālists Ģirts Zvirbulis un fonda „Ziedot” valdes priekšsēdētāja Rūta Dimanta.

Gada balvas saņēmēji būs zināmi un tiks pasludināti prēmijas pasniegšanas pasākumā, 15.martā, kas notiks restorāna „Čarlstons” banketu zālē (Blaumaņa ielā 38/40, 3.stāvā). Uz prēmijas pasniegšanas pasākumu laipni aicināti piedalīties mediju pārstāvji! Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu pasākumā, lūgums savu dalību iepriekš pieteikt.

Šogad NVO Institūta prēmijas konkursa partneris ir AB.LV sabiedriskā labuma fonds - pirmais korporatīvais labdarības fonds Latvijā, kas veicina labdarības attīstību un sniedz atbalstu sabiedriska labuma iniciatīvām. Īpašu uzmanību fonds pievērš kultūrai un mākslai, bērniem un jauniešiem, pilsētvides attīstībai, izglītības un pilsoniskās sabiedrības attīstībai, kā arī sabiedrības sociālai un etniskai integrācijai. Fonda darbību atbalsta Aizkraukles banka.

NVO Institūts ir pētniecības un apmācību programma nevalstiskajām organizācijām, kas piedāvā kvalitatīvas apmācību programmas un pētījumus par nevalstiskajām organizācijām aktuālām tēmām. 2006.gada laikā NVO Institūts nodrošinājis 46 bezmaksas apmācības un kursus pavisam 718 organizāciju pārstāvjiem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties