20. septembrī notiks Svētki Stūrmaņu ielā

Sandra Jakušonoka, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas projektu vadītāja , 18.09.2008., 16:21

Šī gada 20. septembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Rīgā notiks Svētki Stūrmaņu ielā, kur varēs piedalīties dažādās aktivitātēs un pasākumos.

svetkiBūs iespēja piedalīties rīta rosmē ar nūjošanu, dažādās mākslas darbnīcās, noskatīties animācijas filmu „Sasit spārnus” un teātra izrādi ar Friča Bārdas dzeju, apskatīt dažādas izstādes, dzirdēt zvanu kora koncertu, apmeklēt amatnieku izstrādājumu tirdziņu un piedalīties citās aktivitātēs.

Svētki Stūrmaņu ielā, kļuvuši par tradīciju, tiek rīkoti jau trešo rudeni pēc kārtas un iekrāso Bolderāju Rīgas kultūras norišu kartē, atgādinot, ka Bolderāja ir svarīga Rīgas pilsētas daļa.
 
Šogad svētki sāksies plkst. 10.00 ar Valsts Policijas orķestra vadīto Stūrmaņu ielas modināšanu un demokrātisku rīta vingrošanu (plkst. 10.30 Rīgas 33. vidusskolas sporta laukumā) – nūjošanu, kas der visiem vecumiem un sportiskās sagatavotības pakāpēm.

Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas (MMS) pasniedzēju vārdi laiku pa laikam pazib kultūras afišās, un šoreiz vēlamies izcelt divus mākslas notikumus, kas saistāmi ar Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas pasniedzējiem - Mūzikas nodaļas skolotāju Jēkabu Nīmani un mākslas nodaļas skolotāju Vitu Valdmani.

Mākslinieces Vitas Valdmanes veidotie tēli atdzīvosies vairāk pieaugušajiem nekā bērniem domātajā, Nila Skapāna veidotajā animācijas filmā „Sasit spārnus”, kas tiks demonstrēta plkst. 15.00.

Pirms tam (no plkst. 12.00) bērniem kopā ar filmas režisoru Nilu Skapānu būs iespējams darboties atvērtajā animācijas filmu darbnīcā Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas 116. kabinetā. Savukārt Jēkaba Nīmaņa mūzika skanēs plkst. 16.00 Jaunā Rīgas teātra izrādē „Fricis Bārda. Dzeja. Ambients”.

Rudens Bolderājā pie ūdens dzīvojošajiem saistās ar vējiem un vanšu šķinēšanu. Zvanu skaņas būs dzirdamas arī zvanu kora Campanella kora koncertā, kas plkst. 13.30 sāksies Bolderājas Romas katoļu baznīcā, un zvaniņi skanēs bērnu veidotajā vēja zvanu izstādē pie Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas.

Diriģents Andris Gailis ir pārņēmis stafeti no ilggadējā Bolderājās MMS orķestra vadītāja Hermaņa Eglīša, un plkst. 12.00. sāksies koncerts, kurā uzstāsies gan viņa vadītais „Unikoris”, gan Bolderājas MMS orķestris. Turpat, Stūrmaņu ielā pie pasta un SEB bankas, muzicēs arī dziedātāja Marina Krempolia un Jevgenijs Iganss, kā arī Bolderājas MMS Populārās Mūzikas programmas audzēkņi un pasniedzēji.

Aktīvajiem un darbīgajiem svētki piedāvā iespēju piedalīties Mākslas nodaļas pasniedzēju un viesu veidotajās darbnīcās, apskatīt izstādes, kā arī fotografēties pie svētkiem gatavotiem fotostendiem. Būs arī neliels amatnieku izstrādājumu tirdziņš un citi pārsteigumi.

Pasākumu atbalsta: Rīgas dome, veicina: SEB, SIA „Sabina S”, Rīgas 33. vidusskola, Bolderājas Romas katoļu baznīca, Rīgas Kurzemes rajona izpilddirekcija.
Pasākumu rīko: Rīgas domes Kultūras departamenta Bolderājas Mūzikas un mākslas skola.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties