1.septembrī uzsāks jauno Rīgas sargu rekrutēšanu

Marta Romanova, 27.08.2008., 13:51

Jau pēc pāris dienām, 1. septembrī, visi Latvijas jaunieši tiks aicināti veidot komandas un pieteikties interesantai un līdz šim nebijušai piedzīvojumu un izaicinājumu spēlei „Jaunie Rīgas sargi”, kas ilgs līdz pat mācību gada noslēgumam, tāpēc šodien ar spēles ideju tika iepazīstināti mediju pārstāvji.

Spēlei varēs pietiekties līdz 29.septembrim, aizpildot anketu, mājas lapā www.jaunierigassargi.lv 

„Šis laiks, kad sagaidām Latvijas 90. gadadienu un pēc gada svinēsim Latvijas Armijas 90. gadadienu, ir ļoti atbilstošs un labs fons, lai īstenotu aktivitātes, kas stiprina sabiedrībā valstiskumu un patriotismu”, tā par realitātes spēli „Jaunie Rīgas sargi” šodien preses konferencē teica LR Aizsardzības ministra padomnieks Mārtiņš Kaprāns. Viņš arī uzsvēra, ka „Jaunie Rīgas sargi” varētu kļūt par ikgadēju tradīciju, kas pulcina un vieno visas Latvijas jauniešus.
„Piedaloties spēlē „Jaunie Rīgas sargi”, ikviens jaunietis varēs izdzīvot sajūtas un notikumus, kas risinājās pirms 90 gadiem - laikā, kad tika izcīnīta Latvijas neatkarība, jo spēles rajonu kārtās tiks veidotas kā leģendas, kas balstītas patiesos konkrētā reģiona vēstures notikumos”, uzsvēra Kaspars Timma, Jaunsardzes centra spēles koordinators. Viņš arī norādīja, ka spēle ir labs veids, ka apgūt prasmes, ar ko ikdienā nodarbojas jaunsargi, kā arī padziļināt zināšanas par Latvijas vēsturi.

Šodien pirmo reizi tika atskaņota spēles himna, kuru izpildīja tās autors, grupas „Gain Fast” solists Kaspars Zlidnis, kurš ir arī spēles „Jaunie Rīgas sargi” vadītājs. Tāpat tika prezentēta mājas lapa www.jaunierigassargi.lv, kas visu spēles norises laiku kalpos kā galvenā informācijas un komunikācijas platforma spēles dalībniekiem, līdzjutējiem un interesentiem.

Spēle “Jaunie Rīgas sargi” notiks četrās kārtās no 2008. gada septembra līdz 2009. gada jūnijam, un tās mērķis ir popularizēt Jaunsardzes kustību un LR Nacionālos bruņotos spēkus pusaudžu un jauniešu vidū, saistošā veidā veicinot jauniešu patriotisko audzināšanu un pilsoniskās apziņas stiprināšanu. Piedalīties ir aicināti jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem no vispārējām un profesionālām izglītības iestādēm, komandu veidojot no sešiem dalībniekiem - 3 puišiem un 3 meitenēm. Galvenā balva uzvarētāja komandai ir dalība starptautiskā vairāku dienu komandas saliedēšanas un piedzīvojumu nometnē kādā no Eiropas valstīm.

Spēli “Jaunie Rīgas sargi” atbalsta SEB banka, SEB bankas Studentu banka, telekompānija LNT, one.lv, draugiem.lv, inbox.lv, European Hit Radio, SIA „Lāči”, Latvijas Skolu sporta federācija.

Sīkāka informācija: Marta Romanova, „Eko media” vecākā projektu vadītāja, spēles organizatore, tālr.67804032; mob.tālr.. 26475178, marta@ekomedia, www.jaunierigassargi.lv


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Renārs (reno456@inbox.lv), 16.04.2009. 16:28:33 (ip:81.198.190.3)
Komentāra reitings: 0

Kāpēc nestrādā www.jaunierigassargi.lv mājaslapa???

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties