Joku mīļi 1.aprīlī varēs klausīties vairāk kā 500 anekdotes!

VJIC pārvaldes vecākā referente Daina Grimze, 23.03.2009., 21:05

Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija sadarbībā ar Valsts jaunatnes iniciatīvu centru un Tradicionālās kultūras biedrību Aprika organizē stāstnieku konkursu "Anekdošu virpulis 2009". Pasākums notiks 2009. gada 1. aprīlī Rīgas Latviešu biedrības namā plkst.10.00.

Skatītājiem būs iespēja uzzināt par ko smejas laikabiedri, ko par smieklīgu un stāstīšanas vērtu uzskata bērni un jaunieši Šķibē, Jēkabpilī, Koknesē, Krotē, Kuldīgā, Lielvārdē, Līvbērzē, Priekuļos, Priekulē, Rīgā, un citviet Latvijā.

Konkursā par Ekselentā, Dižā, Lielā vai Mazā smīdinātāja tituliem sacentīsies anekdošu un joku stāstīšanas virtuozi- konkursa Anekdošu virpulis 2009 pusfinālu uzvarētāji no visas Latvijas. Pasākumā būs iespēja klausīties vairāk kā 500 anekdotes.

Pasākumā piedalīsies arī Guntis Pakalns, Baiba Krogzeme-Mosgorda, Aldis Pūtelis no Latviešu folkloras krātuves, Daina Roze no Nacionālā Botāniskā dārza Salaspilī, Margita Poriete no Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisijas, Vidvuds Medenis no Latvijas radio.

Pasākuma mērķis ir izkopt un attīstīt stāstīšanas prasmes un iemaņas, kā arī pilnveidot runas prasmes un saziņas iemaņas bērnu un jauniešu vidū, gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Laipni aicināti visi interesenti!
Ieeja bez maksas.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
sandis1003, 25.03.2009. 14:29:00
Komentāra reitings: 0

:) forshi!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties