19.09. Radošā Garāža Andrejsalā

Inese Siliņa, 16.09.2009., 06:19

Šīs nedēļas nogalē, 19.09.09. no 12:00 līdz 18:00 Andrejsalas garāžā notiks radošas aktivitātes jauniešiem.

Darbosies 2 projektori, tiks demonstrētas jauniešu īsfilmas, kā arī digitālās fotoizstādes. Pieredzējušu fotogrāfu vadībā būs iespējams piedalīties improvizētās fotosesijās, kā arī darboties fotodarbnīcā.

Andrejsalas garāžā un tās tiešā tuvumā būs aplūkojamas dažādas jauno fotogrāfu darbu izstādes, kā arī Inita Ķudas grafikas darbu izstāde "Homo Diletantios". Būs aplūkojama arī Mareka Ruskuļa (briic.lv) zīmējumi, kuri līdz šim vairāk zināmi tikai Interneta auditorijai.

Būs gādāts par muzikālo noskaņojumu, fotostudijās varēs iejusties dažādu tēlu lomās gan ar grima krāsu, gan tērpu palīdzību. Izslāpušie varēs nogaršot svaigi spiestās augļu sulas, kā arī baudīt cukurvati!

Plkst. 13:00 sāksies pirmais Rīgas jauniešu Fotokross, kura dalībniekiem uzmundrinošs atbalsts ar nenāktu par skādi.

Radošās aktivitātes atbalsta Sia "Euro Food", Rīgas Kultūras aģentūra un k/t "Rīga", albumi.lv, Sia "Gandrs", Sia "Fotokolors", briic.lv, Artūra Rundēļa fotostudija.

Pasākums notiek Jauniešu mēneša 2009 ietvaros. Jauniešu mēnesis Rīgā notiek jau ceturto gadu, tā iniciators un galvenais organizators ir Rīgas domes izglītības, jaunatnes


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties