12. augustā komiksu žurnāla kuš! radošā darbnīca

Zane Zajančkauska, 11.08.2007., 14:38

12. augustā no plkst. 10.00 rītā Rīgā, laukumā pie Kongresu nama Jauniešu kultūras dienas ietvaros varēs iepazīties ar komiksu žurnāla kuš! otro numuru un kuš! radošajā darbnīcā līdzpaņemtajam T kreklam varēs iegūt oriģinālu apdruku paštaisītas sietspiedes tehnikā.

„Jauniešu kultūras diena iecerēta kā jauniešu radošuma festivāls, arī komiksu žurnals kuš! ir jauniešu veidots, izplatīts un lasīts, tāpec priecājamies par sadarbību ar pasākuma organizatoriem Latvijas Jaunatnes padomi un aicinām ikvienu nākt, līdzi ņemot T Kreklu, pidžammu, zeķes vai jebko citu, uz kā būs iespējams iegūt oriģinalo Kušmena apdruku,„ informēja komiksu žurnāla kuš! redaktors Dāvids Šilters.

Jauniešu Kultūras dienā vairāk kā 600 dalībnieki no visas Latvijas rādīs savas prasmes un aicinās apmeklētājus līdzdarboties tādās jomās kā māksla, deja, mūzika, literatūra, dizains, video, foto, teātris, jauniešu iespējas, radošās darbnīcas un apmācības. Visas dienas garumā uz lielās skatuves uzstāsies dažādas mūzikas grupas, atpazīstamākās no tām- Astro `n'Out, Morning After, The Picture, All day long, Melo- M, DFE, Gain fast, Ēnas, H2O, Hospitāļu iela. 

Komiksu žurnāls kuš! iznāk kopš 2007. gada jūlija, publicējot Latvijas un ārvalstu mākslinieku komiksus jauniešiem. žurnāla 2. numurs veltīts tēmai love hurts, stāstot par to, kā mīlas dzīvē var palīdzet vai traucēt tosteris, par to, ka mīla var arī nogalēt, par to, ka arī ar nāvi ne vienmēr viss beidzas, par to, kā tas viss notiek dzīvnieku pasaulē un daudz ko citu. Žurnāla 2. numurs sākot ar 11. augustu pieejams: Randoms, Bik Bok, Mosquito, Gētes institūts, Istaba, Dirty Deal Cafe (Andrejsala), Kebabs (Līvu laukumā), Depo, Teātra bārs, Gauja, Goija, Casablanca, Cuba, Citas Debesis, Red Fred, Tim McShane, Spalvas pa gaisu, Iguana, Paddy Whealans, Kapteiņa Enriko pulkstenis, Orange, Urban Lounge, Ai, Karamba, John Lemon.

Vairāk informācijas par Jauniešu Kultūras dienu: www.ljp.lv


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
komikssss, 11.08.2007. 19:26:47 (ip:159.148.147.146)
Komentāra reitings: 0

jaa pirmais bij tiri ta neko!
nakamos numurus ar gribu!

jānis, 12.08.2007. 07:38:09
Komentāra reitings: 0

Šodien jāmeklē otrais nummurs! ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties