10 gades pasākums piedzīvojumu sacensībām "Dublis"

Evija Ģērmane, 11.09.2007., 06:04

No 14. - 16. septembrim Līgatnē, viesu namā „Upmaļi”, norisināsies piedzīvojumu sacensības "Dublis". Pasākuma gaitā uzstāsies grupas "S.I.L.S.", "Gaserata", "Cacophonics", "Sidemind", "1.sērija", "E.Z.I." un "Skan".

Jau desmito gadu pēc kārtas norisināsies piedzīvoju sacensības „Dublis”, kuras rīko bērnu un jauniešu organizācija „Jaunie Vanagi”. Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu atpūtu sportiskā garā! Galvenā „Dubļa” sastāvdaļa ir piedzīvojumu sacīkstes pa dienu, tam visam tiek pievienotas dažnedažādas sportiskas un citas aktivitātes. Priekam vakarā, kā saldais ēdiens, koncerts ar dažādu mūziķu un grupu uzstāšanos.

Sacensību trases ir vidēji 2h gara +/- 30 min;

Komandu skaits: maksimāli 35; vienā komandā 8 cilvēki, abu dzimumu, vecumā no 12 līdz opīšu vecumam;

Dalības maksa: 10ls no cilvēka, LJP - 9ls, JV - 8ls. Uz vietas, ja būs brīvas vietas + 2ls; līdzjutējiem - 4ls (līdzjutējiem jānorāda komanda, kurai viņi jūt līdzi).

Komandu pieteikšanās: līdz 11. septembrim

Biedrība „Jaunie Vanagi” darbojas kopš tās dibināšanas 1992. gada 25. aprīlī, pašlaik biedrībā ir 150 bērni un jaunieši, no kuriem aktīvi darbojas 20 - 30 biedri. Tos apvieno klubi Liepājā, Olainē, Salaspilī, Siguldā, Ikšķilē un Rīgā. Klubos notiek regulāras sanāksmes un klubi organizē savas vietējās aktivitātes: seminārus, sporta aktivitātes, nometnes, kultūras un izglītojošus pasākumus

„Jauno vanagu” galvenās vērtības ir demokrātija, tolerance, līdztiesība, sadarbība un draudzība kā galvenie pamatprincipi harmoniskas sabiedrības veidošanai. Organizācijas centrālās aktivitātes ir izglītojoši semināri, vasaras un ziemas nometnes, diskusijas, sporta pasākumi un darbs ar „sociālā riska” grupām.

Sīkāka informācija un pieteikšanās sacensībām „Dublis”: 26464342 Oskars Rozenbergs; sacīkstes@gmail.com.

Sacensību programma un sīkāka informācija www.jaunievanagi.lv/dublis


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties