„Skrien! Par Latviju" visi starta laiki ir aizņemti

Elīna Lazdāne, 15.10.2008., 17:51

Cilvēku atsaucība piedalīties Ginesa rekorda skrējienā „Skrien! par Latviju” ir milzīga.

Vienu dienu ātrāk nācās slēgt dalībnieku reģistrāciju, jo visi skrējiena laiki ir aizņemti jau tagad. 18. un 19. oktobrī Daugavas stadionā 100 m stafeti skries 2 880 Latvijas fani.

Skrējiena organizētāji saka paldies ikvienam, kurš pieteicis savu dalību „Skrien! par Latviju”. Cilvēku atsaucība ir pārsteidzoši liela, joprojām tiek saņemti telefona zvani par vēlēšanos piedalīties Ginesa rekorda skrējienā.

Tos Latvijas fanus, kuri nepaguva reģistrēties skrējienam portālā www.lv90.lv, aicinām tomēr atnāk uz „Skrien! par Latviju” pasākumu. Stadionā visas dienas garumā notiks dažādas izklaides aktivitātes, kā arī pastāv iespēja, ka uz vietas skrējienam vēl varēs pieteikties. Šie dalībnieki būs rezervisti un varēs piedalīties elektroniski reģistrēto dalībnieku neierašanās gadījumā, vai arī tad, ja skrējiens noritēs ātrāk par plānoto grafiku.

Atgādinām, ka jau apstiprinātajiem dalībniekiem stadionā jāierodas pusstundu pirms skrējiena paredzētā laika, lai veiktu atkārtotu reģistrāciju numura saņemšanai un starta koridora noskaidrošanai. Tāpat atgādinām paņemt līdzi jebkuru personas apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju.

„Skrien! par Latviju” ir iecerēta kā dāvana Latvijas 90. dzimšanas dienā, kuras ietvaros notiks Ginesa rekorda labošanas mēģinājums kategorijā "Vislielākais dalībnieku skaits, kas 24 stundās piedalās 100 m stafetes skrējienā". Skrējiens norisināsies Rīgā, stadionā „Daugava”, Augšielā 1, no 18. oktobra plkst. 11.00 līdz 19. oktobra plkst. 11.00.

Uz „Skrien! par Latviju" īpaši ielūdz Mazda un Elvi. Pasākumu atbalsta Elsana. Ginesa rekorda oficiālais liecinieks - Radio SWH. Latvijas dzimšanas dienas draugi – portāls draugiem.lv.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties