Spēle "Fallout 3"

tautietis neuzpērkamais, 03.02.2009., 11:55

Ja godīgi, pat īsti nezinu kā iesākt. Tik daudz visa kā. Bet vai tā gadijumā nav tikai ilūzija? Es to saucu par Oblivion sindromu.

Spēle "Fallout 3"Veidotāji ar nopirktu recenziju palīdzību tev piestāsta pilnu galvu par tūkstošiem staigājamu akru, desmitiem pilsētu, simtiem interaktīvu NPC, neskaitāmām taktikām, un tikko ieejot spēlē tā patiešam ir. Visa kā tik daudz, ka apjūc kā bērns rotaļlietu veikalā. Un tad pēc aptuveni 5 stundām nāk apgaismība. Kvantitāte ir tikai ilūzija.. There is no cake!..ups cita spēle.. Bet Fallout 3 patiešam ir cita spēle.. Fallout ir Oblivion vistiešākajā veidā. Kā tad tā?

 

Spēle "Fallout 3"

Pirmām kārtām, zinātājiem man nav jāatkārto, ka Bethesda softworks ne tikai ir izveidojusi Fallout leģendu, bet arī Elder scrolls un pirms pāris gadiem nāca klajā ar grāvēju - The Elder Scrolls IV: Oblivion. Šo pāris gadu laikā viņi nav taisijuši Fallout 3, bet gan pārtaisijuši Oblivion par Fallout 3. Sarkano vārtu atblāzma ir jūtama, katrā Wasteland akrā. Sākot jau ar sava varoņa ģenerēšanu pēc visām Elder Scrolls tradīcijām, un beidzot ar dzinēja vizuālajām īpatnībām un platsmasīgajiem akmeņiem, kas noklāj 90% Wašingtonas apgaballu 2077. gadā. Bet es nesaku ka Oblivion bija slikta spēle..

Pamatā Fallout 3 ir trešais turpinājums leģendai, kas ir kā standarts mūsdienu klasiskajiem RPG (nejaukt ar Action-RPG un Diablo vai D&D). Darbība risinās ģeniāli nostrādātā vidē - Vašingtonas apgabalā pāris simtus gadu pēc atomkara, kad uz zemes virsas vairs palikušas radioaktīvas upes, mutanti un dažādas karojošas cilvēku grupiņas. Postapokaliptiskā nolemtības atmosfēra ir uzburta vienkārši neticami laba. Bethesdas mākslinieki gluži kā Blizzard darboņi, savu darbu pieprot uz 10 ar plusu. Ko gan nevarētu teikt par projektu vadītājiem, sižeta rakstītājiem un citiem uzvalkos tērptiem, atbildīgos amatos sēdošiem cilvēkiem.

Spēle "Fallout 3"

Spēle patiešam izskatās skaisti, iet uz vidusmēra datora, skan lieliski (bez radio uz rokas, pavadītās stundas būtu daudz vienmuļākas) un ierauj pat cilvēku, kas nekad nav īsti pielūdzis vecās Fallout daļas. Tieši uz to arī ir mērķējuši izstrādātāji. Nevis pakalpot vecajiem veterāniem, bet gan piesaistīt jaunus cilvēkus, gluži kā visi pārejie spēļu veidotāji pēdējā laikā. Jaunais Fallout ir jauniem spēlētājiem un īsteniem Fallout faniem, jo tie piedos visu.

Tās vājā puse ir uzdevumi, kas pašā pamatā neatšķiras itin ne ar ko. Vietām vien patiešām melns un smieklīgs humors (piem. Super-Duper market aktivizējiet robotu un pasekojiet viņa tekstiem un reakcijai uz vidi). Taču personāži ir nedzīvi un truli kā pirms pāris gadiem izdotajā Oblivion. Sižets ir vidusskolas ludziņas līmenī, kuru izglābj mākslinieku radītā atmosfēra.

Spēle "Fallout 3"Spēlē mēs neskaitāmas stundas skraidam izpildot citu cilvēku lūgumus,meklējot savu senci un papildinot savu inventāru ar interesantiem ieročiem, lai vēl skaistāk varētu retināt naidīgi noskaņoto Vašingtonas iedzīvotāju rindas. Pie kaujas sistēmas nevar nepieminēt VATS. Praktiski, tā ir iespēja pārslēgties uz RPG spēlētājiem pazīstamāku vidi, ļaujot lēnām un prātīgi izplānot uzbrukumu pamanītajiem naidniekiem, trakulīga FPS vietā. Tas ļauj salikt uzbrukuma soļus pretiniekiem, un tad palēninājumā vērot kā brutāli šķīst asinis un lido ekstremitātes uz visām debess pusēm. Spēle patiešām ir brutāla un ierobežojoms - mature - ir pamatots.

Spēle "Fallout 3"Tiem, kas pieraduši pie aizej tur atnes to un tiec līdz galvenajam bosam, šī spēle būs milzīgs pārsteigums. Jo, lai kā to arī uzsvērtu visu citu spēļu radītāji, šeit patiešam tu katru kvestu vari iziet ļoti dažādos veidos ar tikpat dažādiem iznākumiem. Tāpēc ar vienu spēles iziešanas reizi nepietiks lai izpētītu visu līdz galam. Tas pats ir ar spēju izvēli. Dažādu prasmju izvēle novedīs pie patiešām atšķirīgiem spēlēšanas stiliem un pat dažādiem kvestiem. Šeit mēs saprotam, ka Fallout nav gluži pilnīgi pārtapis par slaktiņspēli, bet vēl joprojām ir Īsts RPG.

Spēle "Fallout 3"Šī spēle ir kā brīvības sajūtas mēness fāzes. No sākuma liekas, ka visa kā ir tik daudz, ka pilnīgi apjūc un baidies no apkārtnes un nezināmā. Nākamā fāze ir apziņa, ka viss atkārtojas atkal un atkal, un šķietami tev ir zināmi visi paņēmieni pret visa veida pretiniekiem, un tu valdi pār sagrauto pilsētu. Bet tad tu intereses pēc izmaini spēles stilu un viss sākas atkal no jauna. Rūsa un putekļi aizrauj kā nekad agrāk, jo vairs uz savu varoni neskaties no augšas. Tas esi tu, pirmajā personā, kas soļo garām sagrautām mājām, kabatā skanot geigera skaitītājam un jestram senlaicīgam maršam pa smadzeņu skalojošu radio.

Vienā teikumā: Šī ir no tām spēlēm, kuru ir vērts iegādāties, jo pie tās pavadīsiet ne vienu vien vakaru pārmeklējot līķus pēc papildus patronām vai medikamentiem, lai tikai vēl vienu dienu izdzīvotu postapokaliptiskajā tuksnesī.

(Raksts pārpublicēts no paslaikspeleju.wordpress.com ar autora atļauju.)


5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
andis (andisXP@inbox.lv), 10.02.2009. 20:32:19 (ip:78.84.240.175)
Komentāra reitings: 0

pats personigi izgaju so speli, interesanta, var iziet vairakos veidos (3).. nav iespejams 2x izejot speli izspelet tiesi ta pat.

smiga2008 (smiga2008@inbox.lv), 10.02.2009. 21:46:08 (ip:84.237.129.35)
Komentāra reitings: 0

spelei nav tikai 3 nobeigumi... jo katra riciba un izveles kuras tu izdari galvenaja un ari blakus kvestos nedaudz ietekme speles nobeigumu t.i. nobeiguma filmu. Spele pati vnk ideala eju jau 3 reizi atmosfera bethesda darbiniekiem izdevusies patiesi ideala.

smiga2008 (smiga2008@inbox.lv), 10.02.2009. 21:59:37 (ip:84.237.129.35)
Komentāra reitings: 0

Spelei ir un bus pieejami dazadi papildinajumi. Pirmais jau pieejamais ir operation anchorage kurs iznaca kaut kad janvara beigas. Kaut kad marta iznaks otrais papildinajums The pitt. aa un aprili iznaks tresais papildinajums: broken steel. Kurs mums laus mums turpinat speli pec nobeiguma un kura max levels bus pacelts no 20 uz 30. :)

austris (ABVASRUMBA1212@INBOX.LV), 20.02.2009. 18:07:13 (ip:213.226.141.31)
Komentāra reitings: 0

MAN PATIK FLETOUT

jurisQWERTz, 15.04.2009. 21:10:58 (ip:87.110.12.60)
Komentāra reitings: 0

spēle laba, vienīgi kaitina izvēle ko teikt katram cilvēkam(piem. tēvam) jo beigu beigās tev tāpat paliek tikai viena iespēja ko viņam teikt(piem. - I'm not going with you- I have some other things to do.un kad tu uzspied šo variantu izrādas ka tev namaz nav citu lietu ko darīt.)
un vel kas: valodu nepratējiem labāk nespēlēt šo spēli...

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
best porn

Ludie

Theme site super 000*** rus.hc.lv

exBwCinKKa

<a href=www.win-rar777.com>best coefficient ever</a>

RichardExips


ienāktreģistrēties