Spēle "Jazz Jackrabbit 2"

tautietis neuzpērkamais, 10.03.2009., 15:52

Par to, ka 2D slīdošā fona spēles nebūt vēl nav mirušas, liecina "Metal Slug" milzīgā popularitāte, kā arī pavisam nesen iznākusī "Little Big World" (spēle ir 3D, taču 2D stilā).

Spēle "Jazz Jackrabbit 2"Vienīgā problēma, ka PC platformas spēlmaņiem šāda tipa spēles pēdējā laikā ir liels retums un atliek vien meklēt citu platformu emulatorus, vai rakāties pa klasisko spēļu arhīviem ja ir vēlme pēc tamlīdzīgas izklaides. 1998. gadā kompānija "Epic games", nāca klajā ar sava unikālā šutera otro daļu, kas izrādijās vēl labāka kā pirmā - "Jazz Jackrabbit 2".

Pēc vecā labā stāsta motīviem - bruņurupucis pret zaķi - tika izveidots unikāls šaujamgabals. Viennozīmīgi "Unreal Tournament" sāncensis, taču ar daudz mazāk vardarbību. Spēle pēc principa ir ļoti tipiska - skriešana, lēkāšana šaušana, taču "Jackrabbit 2" pievilcība slēpjas komplicētībā un daudzspēlētāju režīmā.

Spēle "Jazz Jackrabbit 2"Kā tuvākos līdziniekus varētu nosaukt jau pieminēto "Metal Slug" un "Earthworm Jim" un vietām "Sonic. Līmeņu dizains nav tik plastisks kā abos pirmajos konkurentos, taču tie ir piesātināti ar daudz un dažādiem elementiem. Kā īpaši izteiksmīgus piemērus varētu nosaukt, ekrana satumsināšanos nonākot kanalizācijā vai dziļi zem ūdens, tā pat līmeņu dinamika mainoties stāviem un specefekti, mijiedarbojoties ar vidi. Piemēram, pilsētas tēmā, ir iespējams pa laikam nolīst kanalizācijā, pēc tam atpakaļ augšā, mainoties apgaismojumam un padarot līmeņus interesantakus. Protams nevar arī pieminēt labo ūdens animāciju atbilstoši 1998. gadam.

Spēle "Jazz Jackrabbit 2"Vietām līmeņu krāsu toņi ir pārlieku spilgti, taču kustoties tas tikai papildus rada effektu, ka viss notiek ļoti ātri. Spēles gaita protams ir atkarīga no spēlētāja, taču apgūstot kontroli pār trusi, spēles ātrums aug līdz pat "Unreal Tournament" līmenim - sprādzieni, šāvieni un ienaidnieki visās malās.

Truši īpaši izceļas ar dažadiem paņēmieniem, kas jaizmanto, lai tiktu tālāk līmeņos. Piemēram neilga laika planēšana ar ausu palīdzību, dubultlēcieni, ātra skriešana, lecot izdarīt sitienus utml.

Netipiski šāva veida spēlēm, taču grūtības līmenis nebūt nav tik augsts. Tas tādēļ, ka trusim ir vairākas dzīvības, un papildus visam, jebkurā brīdī jums ir iespēja saglabāt spēli.

Spēle "Jazz Jackrabbit 2"Taču spēles saldais ēdiens un īpašais ierocis ir daudzspēlētaju režīms. Co-op* režīms līdz šim bija sastopams gandrīz vai katrā šāda tipa spēlē, taču "Epic games" ir parūpējušies arī par šo to unikālu. Battle (Deathmatch), Race, Treasure hunt. Race spēles režīmā, jums ir jāveic vairāki apļi ātrāk par citiem spēlētājiem, lieki piebilst, ka tas viss notiek piedaloties ieročiem un pretinieku iesaldēšanai. Tresure hunt turpretī nozīmē savākt vairāk dārgakmeņus par citiem spēlētājiem, līdz 100, taču lai viss būtu vēl interesantāk, pēc akmeņu savākšanas vēl kartē ir jāatrod izeja. Un visi pieejamie daudzspēlētaju režīmi ir neticami aizraujoši gandrīz vai konkurējot ar "Worms" sēriju.

Sliktā ziņa - daudzspēlētāju režīmam nav online iespēja, tapēc būs jāsasēžas pie viena pc ar gamepadiem un klaviatūrām līdz 4 spēlētājiem. Un 4 spēlētajiem būs vajadzīgs paliels ekrāns, lai ērtāk būtu saskatīt savu, sašķeltā ekrāna, daļu. Taču šada veida mači tik netipiskā formātā var būt lielisks izklaides veids. Apstākļi nav asiņaini, vardarbīgi vai kā citādi negatīvi. Un cik bieži esat spēlējuši ar draugiem Deathmatch vai cita veida PvP slīdošā-fona spēlēs?

 

Jāapbēdina visi datoru īpašnieki, kam ir Windows Vista. Uz tās palaist spēli neizdevās, galvenokārt tapēc, ka spēles izšķirstpēja ir 320x.. un šādus parametrus Vista vairs neatbalsta. Izeja ir uz Virtual PC uzlikt XP un spēlēt caur to vai arī palaist spēli logā, ko man arī neizdevās izdarīt. Un spēle ir pieejama arī Mac Os versijā.

*Co-op - cooperative. Daudzspēlētaju režīms, kad vairāki spēlētāji kopīgiem spēkiem iet spēles misijas.

Vienā teikumā: Ne tik ļoti vardarbīgs izklaides veids tiem, kam nav Wii.

(Raksts pārpublicēts no speeles.com ar autora atļauju.)


6 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
kate (skolas 116), 17.03.2009. 13:42:24 (ip:78.84.149.83)
Komentāra reitings: 0

man nepatikka nevar spelet so speli

hyperventila, 25.03.2009. 09:04:49
Komentāra reitings: 0

Džeza Džekzaķis rullēja

Raits, 07.06.2009. 11:43:43 (ip:95.68.99.97)
Komentāra reitings: 0

asd

kristians (kikis2006@delfi.lvmagones6), 11.06.2009. 07:13:34 (ip:80.233.242.146)
Komentāra reitings: 0

kape sis speles neiett...

Evelīna (lindaevelina@one.lv), 27.06.2009. 13:04:22 (ip:81.198.23.166)
Komentāra reitings: 0

stulbums ka nevar speeleet.

skelets (k.olekts@inbox.lv), 17.07.2009. 06:49:06 (ip:81.198.53.36)
Komentāra reitings: 0

iskatas foši

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
best porn

Ludie

Theme site super 000*** rus.hc.lv

exBwCinKKa

<a href=www.win-rar777.com>best coefficient ever</a>

RichardExips


ienāktreģistrēties