Interesantākie nākotnes spēļu virsraksti

tautietis neuzpērkamais, 25.01.2009., 17:47

Pienācis jauns gads. Daudz jaunu spēļu virsrakstu ko gaidīt, taču starp tiem kā parasti ir daži, kas izceļas un piesaista uzmanību.

Daudzi no tiem gan pašlaik ir tikai reģistrēti kā preču zīmes, taču pie vairuma jau tiek strādāts un ir pieejama pirmā informācija. Tātad, kas mums šeit ir?

Carmageddon 4

Deviņi gadi pagājuši kopš iepriekšējās spēles daļas, un nu beidzot ir informācija, ka Sci strādā pie 4. turpinājuma. Nezinātājiem - Carmageddon ir unikāls seriāls, kurā galvenais mērķis ir iznīcināt pretinieku mašīnas tās dauzot, taču daudz asiņaināk un brutālāk, kā ir tā analogā no reālās pasaules. Carmageddon 90`to gadu laikā iekaroja vietu kaut kur starp FPS un braukšanu kā unikāls seriāls, kas vēlāk kļuva par mērauklu un salīdzināšanas objektu veselai rindai kopiju tai skaitā pēdējā laika favorītiem - Burnout un Flatout.

Age of Conan Expansion

Nav vēl nedz konkrēta nosaukuma, nedz īpaši bagātīga informācija, taču spēles nosaukums ir reģistrēts. Arī officiālajos saitos izstrādātāji apgalvo, ka cītīgi strādā pie jauna spēles satura, jo, šķiet, vēl joprojām tas ir spēles lielākais mīnuss.

Spēle "Age of Conan Expansion"

Max Payne 3

Jau kopš filmas iznākšanas Makša trešā spēle vairs nav noslēpums un tā tiek veidota. Protams, varam minēt, kas tiks iekļauts jaunākajā spēles versijā un vai Mela Gibsona paskata tēla vietā šoreiz būs Marks Volbergs, taču, domājams, ir skaidrs, ka varēsim paleninājumā izvairīties no lodēm.

Star Trek Online

Kamēr Zvaigžņu kari jau darbojas ap savu otro MMO spēli, to sīvākie konkurenti knapinās ar spēļu skaitu un beidzot ir nobrieduši izstrādāt daudzspēlētāju spēli pa savu visumu. Šķiet Star Trek fani ir izbļaustijušies pietiekami, lai veidotāji to ņemtu vērā un radītu iespīlēto kombinzonu un klingonu daudzspēlētāju cīņu versiju. Pašlaik informācija ir visai nabadzīga, taču pāris attēlus jau var aplūkot. Izstrādātāji nesola spēli ātrāk par 2010. gadu.

Spēle "Star Trek Online"

Dragon Ball Online

Katrs sevi cienošs seriāls ir pelnijis savu MMO. Dragon Ball nav nekāds izņēmums. Šī MMO izdošanas laiks solās būt jau 2009. gads. Visi multenes fani beidzot varēs kartīgi izkauties ar saviem iemīļotajiem citplanētiešiem un mēģināt savākt visas pūķu bumbas. Spēles trumpis varētu būt mangu grafiskais iepakojums un jau esošais fanu pūlis, kas varētu ļaut šim nosaukumam vēl pazibēt MMORPG spēļu topos pietiekami augstās vietās, neskatoties uz to, ka konkurence tuvākajos pāris gados solās būt īpaši skarba.

Spēle "Dragon Ball Online"

Guild Wars 2

Slavenākā maksas MMO bez ikmēneša maksas. Tās turpinājums gaidāms jau šogad. Tā pat tiks ieturēta tradīcija par ikmēneša maksas trūkumu, pārējās lietas, cerams, tiks uzlabotas. Tiesa no šāda līmeņa slaktiņa spēles nevar sagaidīt krasi atšķirīgu un aizraujošu gameplay, kā vien stundām ilgu graindošanos pa neskaitāmajiem hektāriem zemes.

Kingdom Under Fire 2

Ļoti senas stratēģijas spēles otrā daļa solās būt īpaša. Šī gadsimta modes kliedziens ir MMO. Tad nu nezaudejot sava priekšteča elementus Phantagram mēģinās tai pievienot pēdējo gadu pārdotāku žanru MMO. Spēli varēs spēlēt kā viens pats, tā kopā ar milzīgu daudzumu citu spēlētāju. Laikam lieki piebilst, ka stratēģija un MMO kombinācijā ir kaut kas reti sastopams. Turēsim īkšķus un skatīsimies, kas viņiem sanācis. Informācija par spēles izlaišanas datumiem jau šogad - 2009.

Spēle "Kingdom Under Fire 2"

Mass Effect 2

Bioware gan pašlaik strādā pie Star Wars nākamā MMO, taču jau ir iegādājusies visas tiesības uz šo nosaukumu, par kuru informāciju vairāk sniegšot šī gada laikā. Šķiet Mass Effect pārdošanas apmēri bijuši pārāk lieli, lai šim projektam varētu vienkārši uzgriezt muguru. Līdz šim šādu spēļu turpinājumi īpaši nav bijuši veiksmīgi, taču šoreiz pie lietas ķeras Bioware, ko varētu pat nosaukt par Blizzard mācekli. Sekosim informācijai, cik patīkama varētu būt agriešanās 22. gs sci-fi RPG.

Call of Duty Modern Warfare 2

Tā vien izskatās, ka spēles CoD6 darbība atkal norisināsies mūsdienās. Pie tā izstrādes atkal ir pielaisti veiksmīgie CoD1,2,4 radītāji Infinity Ward, kas šo seriālu padarija slavenu un atgrieza dzīvē pēc ne tik ļoti veiksmīgās spēles trešās daļas. Nosaukums ir reģistrēts, un tiek jau ziņots, ka spēli iespējams sagaidīt jau šogad. Atkal vāciešus nomainīs arābi.

Jagged Allianse 3

Vēl īsti nav skaidrs nekas par šo projektu, taču izskatās, ka Strategy First ir iesākuši darbu pie leģendārā taktiskā seriāla turpinājuma. Patreiz ir pieejami daži skrīnšoti, kas vien parāda veidotāju izdomas trūkumu veidojot kārtējo multeņu stilistikas turpinājumu. Vai tas būs kaut uz pusi tik veiksmīgs kā pirmās divas spēles daļas pēc šādas kosmētiskās operācijas, laiks rādīs, taču patreiz nav pat mājieni, kad spēle aptuveni varētu būt gaidāma, un cik veci no istrādes procesa ir šie kadri.

Spēle "Jagged Allianse 3"

Postal 3

Kaut kur slepeni bezkaunīgie - Running With Scissors - darbojas ap jaunāko daļu garīgi nestabilajam seriālam par parastu puisi ar neparastām izdarībām. Tagad spēles seriālam ir pieejama arī kino versija pie kuras strādājis viens no vismazāk talantīgajiem spēļu-filmu ražotājiem/režisoriem - Uve Bolls. Tomēr pirmās divas nepieradināta seriāla spēles aizgāja uz urrā pateicoties visām slimajām fantāzijām, ko projekts ļāva spēlētājiem īstenot. Iznākšot jau šogad. Trešā solās būt vēl labāka, dodot vēl lielāku pamatu 18+ reitingam.

Spēle "Postal 3"

Project V13

Šķiet šāds nosaukums īpaši neko neizsaka līdz neparādās teksts iekavās - (Fallout MMORPG). Tieši tā! Saldajam ēdienam lieliskajam sarakstam pa virsu klasiskā postapokaliptiskā trillera daudzspēlētāju versija. Pie projekta strādā ļoti pieredzējusī kompānija Interplay Entertainment, kas pie mums ir nogādājuši ļoti daudz spēles, kā piemēram MDK2, Messiah, Virtual Pool, Icewind Dale I,II un vēl veselu rindu ar slavenu spēļu papildinājumiem. Un visam pa virsu, šī ir tā kompānija, kas radīja Fallout konsoļu variantu jebšu Fallout: Brotherhood of Steel. Cerams šoreiz kompānija pastrādās godam un pacentīsies veiksmīgi savest visus fanus vienotā spēles vidē. Pagaidām nekāda informācija vēl nav pieejama.

Duke Nukem Forever

Šis cēlais nosaukums nosaukums attaino spēles izstrādes laiku. Mačo Djūka atgriešanos gaida nu jau padsmit gadus. Pa šo laiku izstrādātāji paspējuši trīs reizes nomainīt speles dzinēju un savākties krietnu devu izsmiekla par izstrādes termiņiem. Nav īsti zināms vai šoreiz beidzot spēle nonāks līdz plauktiem, taču pēdējā laikā šis nosaukums atkal ir atgriezies pie apvāršņiem un solās beidzot tikt galā ar līdz šim visilgāk veidoto spēli.

Spēle "Duke Nukem Forever"

(Raksts pārpublicēts no paslaikspeleju.wordpress.com ar autora atļauju.)


8 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
patrīcija (miks@inbox.lv), 26.01.2009. 16:38:12 (ip:212.93.100.151)
Komentāra reitings: 0

pirmā pēdējā bilde kruti***

ivo (ivo12rusins@inbox.lv), 05.02.2009. 17:22:06 (ip:212.93.100.151)
Komentāra reitings: 0

kruta spēle gaņ jau.

reinisxi, 18.04.2009. 10:02:20 (ip:62.85.116.252)
Komentāra reitings: 0

es gribu sava datora saandrjas

Sabine (arturs12318@inmbox.lv), 07.06.2009. 12:47:43 (ip:85.15.220.8)
Komentāra reitings: 0

nja forsa spelite

cilveks, 15.06.2009. 16:10:06 (ip:87.110.129.101)
Komentāra reitings: 0

ev gribi sa andreas mans skype oskars153

silvesters (silvis34@inbox.lv), 06.10.2009. 12:45:20 (ip:78.84.66.18)
Komentāra reitings: 0

kadas speles bus

silvestrs (silvis34@inbox.lv), 06.10.2009. 12:48:23 (ip:78.84.66.18)
Komentāra reitings: 0

kad vares sakt spelet un kapec man
sodin hytrfyesd yregdg freerswghtfyjh hedtsd
gfsdgydfggfgfstrdhredgdydrhrfutry
fdghdhgrhfdnhgfjhfgjfffgfgfggffggffgfgfgfgfgfggfgf
hjhjhjhjhjjhhjhgfgfdfdfdgjkhgfdsakjhgfdslkjhgfdjhgflkjhgfkjhgfdjhgfdjhgfdjhgfjhgfjhglkjjhgghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

sandis18 (sandititis), 09.10.2009. 17:20:42 (ip:95.68.39.9)
Komentāra reitings: 0

level 13

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
best porn

Ludie

Theme site super 000*** rus.hc.lv

exBwCinKKa

<a href=www.win-rar777.com>best coefficient ever</a>

RichardExips


ienāktreģistrēties