
Ērika Gaiļa fotoizstāde "Portreti un ainavas"
Kristīne Ozola, 20.01.2010., 12:36Tukuma muzeja Mākslas galerijā "Durvis" no 16. janvāra apskatāma Ērika Gaiļa fotoizstāde "Ainavas un portreti".
Izstādei atlasītie krāsainie un melnbaltie darbi atklāj jaunā mākslinieka dzīves skatījumu, kurus viņš pats apzīmē ar vārdu emocijas.
Portreti uzņemti pilsētas vidē, tverot mirkli ar emocionālu piesātinātību. Darbos saskatāmi līdzpārdzīvojumu rosinoši stāsti. Savukārt ainavas uzrunā ar noslēpumainību un trauksmi. Mākslinieks neslēpj, ka ainavas vēlamajā izteiksmē apstrādātas datorā, bet pārsvarā nomainīta tikai krāsu gamma, kas attēlam piešķir savdabību.
Ē. Gailis ir 21 gadu jauns un ar fotografēšanu nodarbojas četrus gadus. Patlaban studē Latvijas Universitātes ģeogrāfijas fakultātes 3. kursā. Piedalījies Elkor rīkotajā fotokonkursā "Kustība un dinamika", pēc skatītāju vērtējuma iegūstot 2. vietu. 2009. gada vasarā piedalījies starptautiskajā fotogrāfu skolā Ludzā. Vasaras laikā uzņemtās fotogrāfijas ir apskatāmas Gētes institūtā Rīgā.
Fotoizstāde apskatāma līdz 2010. gada 19. februārim.
Ieeja bez maksas.
Darba laiks: Pirmdien un sestdien 9.00-15.00; no otrdienas līdz piektdienai 9.00-17.00
RobertSax
Hi, kam dashur të di çmimin tuajRobertSax
Hey, Saw your website and thought this could help. There’s a free tool that lets you promote your site across multiple classified sites with one form. Here’s the URL: classifiedsubmitter.com It’s free to use and takes under a minute. Reply if you want more ways to promote your site.Lavonne Chill
